Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Зустріч з платниками податків у Кагарлицькій ДПІ

Сьогодні начальницею Кагарлицької ДПІ ГУ ДПС у Київській області Людмилою Циганок проведено зустріч з фізичними особами-платниками податків з питання права на податкову знижку громадян.

Начальниця звернула увагу присутніх на те, що з метою використання права на податкову знижку, платники податку мають право подати податкову декларацію про майновий стан і доходи по 31 грудня включно, наступного за звітним податкового року. Це витрати на навчання у державних учбових закладах, іпотеку, переобладнання авто, репродуктивні технології тощо. Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України.

З переліком витрат, що можуть бути включені до податкової знижки, можна ознайомитися за посиланням: https://tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2022/podatkova-znijka-dlya-fizichnih-osib/.

Людмила Циганок наголосила, що реалізувати право на отримання податкової знижки можливо, подавши декларацію про майновий стан і доходи в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису через «Електронний кабінет платника» на веб-сайті Державної податкової служби України за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua/login.

Наприкінці заходу очільниця відповіла на питання присутніх та порекомендувала підписатися на офіційні сторінки ДПС у мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast, та Телеграм: t.me/tax_gov_ua, а також слідкувати за новаціями на сайті Головного управління ДПС у Київській області https://kyivobl.tax.gov.ua/.

Кагарлицька ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Коментарі