Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Олексій Кулеба: на Київщині вже відновлено 89 закладів загальної середньої та 45 – дошкільної освіти

У Київській області станом на початок грудня відновлено 89 закладів загальної середньої освіти та 45 закладів дошкільної освіти. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба в Telegram.

«Незважаючи на повномасштабну війну, наші діти повинні отримувати освіту, розвиватися, займатися творчістю. До початку цього навчального року працювали над тим, щоб якомога більше шкіл і садочків розпочали заняття офлайн та в змішаному форматі», – написав він.

Очільник адміністрації розповів, що в закладах освіти облаштовують й укриття. Він навів приклад однієї з громад Київщини. У ній 14 закладів освіти, серед яких 10 – мають укриття. В окремих із них наразі завершують дооблаштування та оздоблення.

Олексій Кулеба показав фото «до» та «після» одного з облаштованих укриттів.

«Усі укриття в закладах забезпечені генераторами та аварійним освітленням. Завдяки цьому освітній процес триває безперервно, діти перебувають у безпечних умовах. На цьому не зупиняємося та працюємо далі. У всіх школах і садках мають бути облаштовані укриття», – додав голова адміністрації.

Нагадаємо, що раніше голова КОВА Олексій Кулеба наголошував на тому, що правило безпеки №1: під час повітряної тривоги перебувати в укритті до відбою.

Коментарі