Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Робоча зустріч з бізнес-спільнотою відбулась 05 грудня 2022 року в Обухівському відділі податків і зборів з юридичних осіб

Сьогодні, 05 грудня 2022 року відбулась робоча зустріч фахівців Обухівського відділу податків і зборів з юридичних осіб з платниками податків Обухівщини, під час якої обговорювалась робота СМ КОР, блокування реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН, порядок дій платників податку у разі блокування реєстрації ПН/РК.

Начальник Обухівського відділу податків і зборів з юридичних осіб Андрій Хвасенко інформував учасників зустрічі щодо роботи системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, порядку дій платника податку в разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН.

Обговорили основні причини зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН та поширені помилки, що призводять до блокування реєстрації.

Заступник начальника Обухівського відділу податків і зборів з юридичних осіб Світлана Дубенець звернула увагу платників на подання повідомлення про подання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрацію яких зупинено, а також таблиці даних платника податку на додану вартість, наголосивши, що у разі неприйняття таблиці платник має право подати її повторно. Надала рекомендації щодо заповнення Таблиці даних, привівши приклади її заповнення.

Під час зустрічі Андрій Хвасенко наголосив на важливості функціонування бізнесу в складний для економіки країни період та інформував про можливості використання платниками нового формату спілкування з податковими органами через Комунікаційну платформу, створеного задля оперативної допомоги у вирішенні проблемних питань громадськості та бізнесу, що виникають в їх діяльності та прийняття правильних управлінських рішень. Запросив надсилати звернення на електронну скриньку, створену для оперативної взаємодії: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Коментарі