Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Під час зустрічі з платниками податків у Богуславській ДПІ Обговорювали питання отримання податкової знижки

Сьогодні начальниця Богуславської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Вікторія ПІДОПРИГОРА провела зустріч з платниками податків Богуславщини на тему: «Порядок заповнення та подання декларації про майновий стан громадян, зметою отримання податкової знижки».

Очільниця нагадала присутнім, що з метою використання права на податкову знижку, платники податку мають право подати податкову декларацію про майновий стан і доходи по 31 грудня включно, наступного за звітним податкового року.

До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема, квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і особу, яка звертається за податковою знижкою (їх покупця (отримувача), а також копіями договорів за їх наявності, в яких обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк оплати за такі товари (роботи, послуги).

Копії цих документів (крім електронних розрахункових документів) надаються разом з податковою декларацією, а оригінали не надсилаються до податкового органу, але підлягають зберіганню платником податку протягом строку давності, встановленого ПКУ.

Також Вікторія ПІДОПРИГОРА детально довела до слухачів види витрат на які надається податкова знижка та на прикладі показала порядок заповнення та подання податкової декларації про майновий стан громадян.

Наприкінці заходу начальниця ДПІ відповіла на численні питання та порекомендувала підписатися на офіційні сторінки ДПС у мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast та Телеграм: t.me/tax_gov_ua, а також слідкувати за новаціями на сайті Головного управління ДПС у Київській області https://kyivobl.tax.gov.ua/.

Богуславська ДПІ ГУ ДПС
у Київській області

Коментарі