Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

На Обухівщині під час зустрічі з платниками податків обговорювали питання одноразового добровільного декларування

Чергова зустріч з фізичними особами – підприємцями відбулась сьогодні в Обухівському відділі податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у Київській області. Під час заходу, що відбувся в рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії начальниця відділу Олена ШВЕЦЬ розповіла присутнім про основні аспекти одноразового добровільного декларування.

Наголосила, що абзацом першим п. 3 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України встановлено, що скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням можуть такі категорії декларантів:
– фізичні особи – резиденти, у тому числі самозайняті особи,
– фізичні особи, які не є резидентами України, але які були резидентами на момент отримання (набуття) об’єктів декларування чи на момент нарахування (отримання) доходів, за рахунок яких були отримані (набуті) об’єкти декларування, і які відповідно до Податкового кодексу України є чи були платниками податків.

Ще раз нагадала присутнім, що строк проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб продовжено до 01 березня 2023 року. Приклади заповнення одноразової (спеціальної) добровільної декларації розміщено у банері «Одноразове добровільне декларування» на вебпорталі Державної податкової служби України.

Наприкінці заходу Олена ШВЕЦЬ відповіла на питання присутніх та порекомендувала підписатися на офіційні сторінки ДПС у мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast, та Телеграм: t.me/tax_gov_ua, а також слідкувати за новаціями на сайті Головного управління ДПС у Київській області https://kyivobl.tax.gov.ua/.

Обухівський відділ податків і зборів з фізичних осіб
та проведення камеральних перевірок управління
оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у Київській області

Коментарі