Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

В Київській області зберігається складна ситуація через негоду та екстрені відключення світла

Енергетики ДТЕК Київські регіональні електромережі продовжують відновлювати електромережі, що постраждали через негоду в області, яка триває вже 4 дні. Всього електропостачання відновили для 105 тисяч клієнтів в понад 200 населених пунктах. Окрім того, в український енергосистемі ситуація залишається вкрай важкою через російській обстріли. Через дефіцит потужності у 25% НЕК Укренерго продовжує застосовувати цілодобові екстрені відключення по всій країні в тому числі і в Київській області. Станом на день 26 жовтня на Київщині 40% споживачів тимчасово без електропостачання, відповідно до потреб енергосистеми і через наслідки погодних умов.

Енергетики всієї країни разом із усіма рятувальними службами продовжують робити все можливе, щоб виправити наслідки ракетних ударів, що нанесла росія 23 листопада. У Київській області ситуація з електропостачанням ще ускладнена наслідками несприятливих погодних умов. Крижаний дощ та обледеніння, що відбувались 23-24 листопада призвели до масових падінь дерев та обривів ліній електропередачі. Погода на Київщині залишається несприятливою.

Найбільш постраждалі від негоди енерговузли – Фастівський, Києво-Святошинський та Васильківський. Тут повністю або частково без світла близько 80 населених пунктів і 20 тисяч споживачів. Четверту добу поспіль енергетики працюють, щоб відновити подачу світла для цієї частини побутових клієнтів, що лишаються без світла через негоду. Над ліквідацією аварій працює 91 бригада енергетиків. Роботи планують завершити сьогодні до кінця дня, якщо погодні умови не будуть погіршуватись знов.

Водночас за вказівкою системного оператора НЕК «Укренерго», в Київській області наразі застосовані цілодобові екстрені обмеження електропостачання. Тому частина споживачів зараз тимчасово без електропостачання, відповідно до потреб енергосистеми. Стабілізаційні графіки наразі не діють. Загалом через екстрені відключення та у зв’язку з негодою без світла наразі близько 40% мешканців Київщини.

ДТЕК Київські регіональні електромережі докладає всіх зусиль, щоб почергово давати світло по 3-4 години, де це можливо, якщо не буде додаткових обмежень від НЕК Укренерго.

Енергетики всієї країни цілодобово роблять все можливе, щоб якомога швидше у людей з’явилось світло. Однак ситуація в енергосистемі після чергового терористичного ракетного удару росії є вкрай складною. Просимо всіх клієнтів максимально відповідально ставитися до споживання електроенергії, щоб допомогти енергосистемі.

Коментарі