Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Із 22 листопада сервісні центри МВС змінили графік роботи

З 22 листопада сервісні центри МВС, які надають послуги по всій Україні, перейшли на оновлений графік роботи.

Що саме зміниться?

Початок обслуговування клієнтів тепер о 8:00. Зміни пов’язані з можливою економією електроенергії та продиктовані енергетичними викликами, які постають через постійні ракетні атаки росіян на об’єкти критичної інфраструктури України.

При цьому сервісні центри МВС зберігають свій традиційний уже протягом 7 років п’ятиденний робочий графік — з робочими суботами. А також надання послуг відбувається без перерви на обід.

Розпорядок роботи територіальних сервісних центрів МВС, які надають послуги:
ВТ, СР, ЧТ, ПТ — із 8:00 до 17:00;
СБ — із 8:00 до 15:45;
НД, ПН — вихідні.

«Таке рішення ухвалили, щоб заощадити споживання електроенергії й разом з тим зберегти якість обслуговування клієнтів. Можна зауважити, що найбільша кількість відвідувачів завжди спостерігається зранку. Отже, у кожного тепер є можливість отримати послуги ще раніше, починаючи з 8:00, а не 9:00, як це було», — прокоментував оновлення графіку роботи начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик.

Варто зважати, що отримати талон попереднього запису в терміналі безпосередньо в приміщенні сервісного центру МВС можливо не пізніше, ніж за годину до кінця робочого дня, визначеного графіком роботи відповідного сервісного центру МВС.

Із графіком роботи, а також із контактними даними кожного окремого сервісного центру МВС, можна ознайомитись у розділі «Контакти» або завдяки зручній інтерактивній карті.

Щоб спланувати свій візит і якомога швидше та зручно отримати якісний державний сервіс варто дотримуватись такого алгоритму:
1. Зберіть усі документи, необхідні для отримання послуги;
2. Оберіть сервісний центр МВС в якому зручно отримати послугу;
3. Оберіть спосіб запису до сервісного центру МВС:
• онлайн (розділ «е-запис»);
або
• у терміналі безпосередньо у приміщенні сервісного центру МВС.

Розпорядок роботи Головного сервісного центру МВС та регіональних сервісних центрів МВС залишається незмінним:
ПН, ВТ, СР, ЧТ — з 9:00 до 18:00;
ПТ — з 9:00 до 16:45;
СБ, НД — вихідні дні;
обідня перерва з 13:00 до 13:45.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 у всі дні, коли працюють сервісні центри МВС або на сторінці

Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання та корисна інформація на сайті.

Коментарі