Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ВИТЯГ ПРО МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ В ДІЇ: ДОВІДКУ, ЩО НЕОБХІДНО ДЛЯ КОЖНОЇ ЧЕТВЕРТОЇ ДЕРЖПОСЛУГИ, МОЖНА ОТРИМАТИ В ТРИ КЛІКИ

У застосунку Дія можна згенерувати витяг про місце проживання в три кліки. Послуга з червня була доступна на порталі, а відтепер і в застосунку.

Витяг про місце проживання необхідний при отриманні кожної четвертої держпослуги. Наприклад, при одруженні, відкритті рахунку в банку, влаштуванні дитини в садочок чи при оформленні на роботу. Раніше для оформлення документа необхідно було йти до відповідних органів реєстрації та стояти в чергах, щоб отримати паперову довідку.

Проте ми намагаємося зробити так, щоб «довідку про прописку» не потрібно було носити в парі з паспортом. Усю інформацію, що міститься в документі, державні органи могли перевірити в реєстрах, а переконатися в дійсності витягу можна було, просто відсканувавши QR-код.

Із червня отримати витяг можна на порталі Дія всього за 1 хвилину. А відтепер одна з найпопулярніших довідок доступна і в застосунку. Фахівці Мінцифри провели успішний бета-тест, і з оновленням Дії ви можете одразу завантажити витяг на смартфон.

Для цього необхідно:
• у розділі «Послуги» виберіть «Довідки та витяги»;
• оберіть послугу «Витяг про місце проживання»;
• натисніть «Замовити витяг»;
• ваша заява буде опрацьована протягом декількох хвилин;
• якщо відомості про вас знайдені в реєстрі, можете завантажити pdf-документ протягом 24 годин.

Так само в застосунку ви можете замовити витяг про місце проживання ваших дітей.

Послуга реалізована Мінцифрою спільно з Міністерством внутрішніх справ України та Державною міграційною службою України за підтримки програми EGAP Фонду Східна Європа, що фінансується урядом Швейцарії.

Коментарі