Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Як бізнес-клієнти можуть допомогти енергосистемі: поради ДТЕК Київські регіональні електромережі

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Через масштабні ракетні обстріли енергосистема країни знаходиться в складному стані. Зруйновані важливі інфраструктурні об’єкти, що призвели до розбалансування системи. Енергетики 24/7 роблять все можливе для того, аби стабілізувати роботу в енергосистемі і у всіх мешканців області було світло. Кожен бізнес-клієнт може підтримати їх, використовуючи електроенергію розумно та помірно. ДТЕК Київські регіональні електромережі підготував топ-5 порад для бізнесу.

Ситуація в енергетичній галузі України залишається складною. Для стабілізації енергосистеми НЕК Укренерго вимушений запроваджувати стабілізаційні відключення в різних областях країни. Починаючи з 10 жовтня на Київщині застосовуються тимчасові обмеження постачання світла. Разом з тим, добровільне скорочення споживання електроенергії бізнес-клієнтів допоможе стабілізувати роботу української енергосистеми після масованих російських обстрілів.

ДТЕК Київські регіональні електромережі підготував топ-5 порад для бізнесу. Виконуючи їх бізнес-клієнти допоможуть енергетикам — уникати аварійних ситуацій через перенавантаження в мережі та забезпечити нормальну роботу енергосистеми. Для цього потрібно:
1. Обмежити підсвітку вивісок, вітрин;
2. Зменшити використання електроенергії офісами;
3. Зменшити використання енергоємних приладів (принтерів тощо);
4. Знизити яскравість освітлення торгових залів та оптимізувати систему клімат-контролю;
5. Зменшити використання фасадної реклами та екранів.

Ці прості кроки допоможуть знизити необхідність відключень та кількість відключених клієнтів. Наразі це − найкраща підтримка енергетиків, котрі в режимі 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло.

Бережіть себе та рідних! Віримо в перемогу!

Коментарі