Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ДТЕК повернув світло всім домівкам після стабілізаційних відключень у Київській області 21 жовтня

ДТЕК Київські регіональні електромережі повернув світло всім споживачам, до яких застосовувались стабілізаційні відключення світла за розпорядженням НЕК Укренерго з 9.20 21 жовтня. Усі домівки в Київській області зі світлом.

Втім, ситуація в енергосистемі лишається складною. В той же час за даними НЕК Укренерго, саме на Київщині споживання нажаль не падає, а навпаки зростає. Тому аби підтримати енергосистему закликаємо всіх мешканців Київщини споживати електроенергію помірно – вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії зранку з 06.00 до 11.00 та ввечері з 17.00 до 23.00.
Бізнес клієнтів просимо обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.

Ці прості кроки допоможуть знизити необхідність відключень, або кількість відключених будинків. Наразі це найкраща підтримка енергетиків, котрі в режимі 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло.

Нагадаємо, що у разі застосування за розпорядженням НЕК Укренерго стабілізаційних відключень – вони будуть відбуватись для кожного клієнта не більше, ніж 4 години. Однак воно може повторитись  протягом доби дня через 4 години, якщо Укренерго не відмінить застосування стабілізаційних відключень.  Наприклад, якщо ваш будинок відключався з 10 до 14 ранку, то якщо стабілізаційне відключення триватиме протягом дня,  повторне відключення буде з 18.00 до 22.00 і з 02.00 до 06.00.

Список населених пунктів, котрих може стосуватися таке відключення після оголошеня відключення буде розміщений на сайті ДТЕК Київські регіональні електромережі. Слідкуйте за оновленнями.

Бережіть себе та рідних!
Віримо в перемогу!

Коментарі