Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Для балансування енергосистеми у Київській області запроваджуються графіки погодинних відключень електроенергії

Через пошкодження об’єктів енергетичної інфраструктури у Києві та Київській області сформувався дефіцит енергопотужності певний дефіцит потужності. Для того аби збалансувати енергосистему та запобігти масштабним відключенням, державна енергокомпанія НЕК Укренерго з 11:20 запровадила графіки аварійного відключення електропостачання. В нього потрапили частина промислових та побутових клієнтів Київської області.

Тим клієнтам, у яких електропостачання було відсутнє починаючи з обіднього періоду часу, ми повернули світло до 20.00. Разом з тим, задля того аби збалансувати енергосистему і покрити існуючий дефіцит потужності компанія вимушена на вимогу НЕК Укренерго на декілька годин відключити світло у інших клієнтів. Якщо протягом 10 жовтня у вас було стале електрозабезпечення, імовірно ви потрапите в список клієнтів, у яких буде відключено світло у вечірньо-нічний період з 10 на 11 жовтня.

Заздалегідь просимо вибачення за незручності! Зарядіть прилади і подбайте про власний комфорт.

Для того аби забезпечити стабільність функціонування енергосистеми на вимогу НЕК Укренерго, ДТЕК і далі буде вимушений частково обмежувати споживання електроенергії клієнтами до стабілізації ситуації.

Для цього будуть складатися графіки почергового електропостачання. Починаючи з 11 жовтня компанія на щоденній основі заздалегідь буде оприлюднювати ці графіки на сайті з адресами і часом відключення. Очікується, що тривалість відключень не буде перевищувати кількох годин. Компанія робить все необхідне, аби ці графіки були максимально комфортними для споживачів.

Звертаємося до клієнтів з проханням не вмикати потужні електроприлади (пральні машини, бойлери, кондиціонери, електрочайники, тощо) під час вечірнього піку споживання з 17:00 до 22:00. В разі необхідності – вмикайте їх в нічні години, коли споживання значно знизиться.

Дякуємо нашим клієнтам за терпіння! Слава Україні!

Коментарі