Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ДТЕК повернув світло для понад 34 тисяч родин, знеструмленим через негоду на Київщині

ДТЕК Київські регіональні електромережі ліквідовує наслідки негоди, що сталася вчора, 02 жовтня. Світло повернули вже для понад 34 тисяч домівок у 91 населений пункт, що знеструмлювався повністю та 70 — частково. Енергетики докладають максимум зусиль, щоб якнайшвидше повернути світло в кожну домівку.

02 жовтня в Київській області через зливу та шквальні пориви вітру до 20 м/с було знеструмлено 114 населених пунктів повністю та 77 — частково. Пошкоджено 68 повітряних ліній та 1064 трансформаторних підстанцій. Найбільше через негоду постраждали Бородянський, Вишгородський та Макарівський енерговузли.

Для оперативної ліквідації аварій на мережі через наслідки негоди та повернення світла мешканцям Київщини, аварійні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі були переведені у посилений режим.

Електромонтери вже встигли повернути світло для 34090 родин у 91 населений пункт, що знеструмлювався повністю та 70 — частково.

На ранок 03 жовтня знеструмленими залишаються 23 населених пунктів повністю та 7 — частково. Через негоду залишаються знеструмленими 9 ліній електропередачі 6-10 кВ повністю та 2 — частково, 96 трансформаторних підстанцій. Бригади продовжують працювати, щоб якнайшвидше повернути світло.

В першу чергу, фахівці відновлюють енергопостачання соціально значимих об’єктів — лікарні, промислові підприємтсва, великі ділянки з найбільшою кількістю знеструмлених будинків і квартир. Також в пріоритеті ремонт високовольтних ліній 35-110 кВ, що живлять основну частину клієнтів, далі 6-10 кВ. Після відновлення енергооб’єктів високої та середньої напруги, фахівці компанії почнуть відновлювати роботу ліній 0,4 кВ, які безпосередньо живлять будинки клієнтів.

Просимо всіх пам’ятати про правила безпеки — не наближатися до оголених проводів, обірваних ліній, відкритих дверей та люків електроустановок, а також пошкоджених опор. У разі відсутності електропостачання, будь ласка, повідомте нам про це через зручні дистанційні сервіси:
• чат-бот у Viber та Telegram;
• приватні повідомлення на офіційній сторінці компанії у Facebook;
• кол-центр 38 (067/099/093)495 70 40, стаціонарний телефон (044)4590740;
• мобільний додаток «Мережі онлайн» (доступний в AppStore або Google Play Market);
• офіційний сайт компанії — кнопка «Повідомте нам про відсутність електроенергії»;

ДТЕК Мережі – підтримка для міст і кожного українця. Ми підтримуємо нормальне життя для жителів України.

Коментарі