Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Семінар-практикум в Обухівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області

У рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії заступниця начальника Обухівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Оксана Черненькапровела семінар-практикум з суб’єктими господарювання Обухівського району на тему:«Можливості та переваги електронних сервісів».

Заступниця начальника ДПІ нагадала присутнім, що сьогодні кожен платник податків може самостійно отримати необхідну інформацію, замовивши адмінпослугу через Електронний кабінет. Важливо, що в Електронному кабінеті наявна уся інформація щодо нарахованих податків. Тобто, кожен платник податків може отримати інформацію щодо нарахованих та заборгованих податкових платежів.

Наголосила, що за допомогою електронних сервісів можна здійснити:
– перегляд інформації про реєстраційнідії, даніпрооб’єктиоподаткування;
– перегляд податкових повідомлень – рішень щодо сум нарахованих податкових зобов’язань по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю;
– сплатаподатків, зборів, платежів;
– поданнядекларацій про майновий стан і доходи;
– отриманнявідомостей про сумивиплаченихдоходів з ДРФО;
– поданнязаяв за ф. 1 ДР, ф. 5ДР, копійдокументів.

Також Оксана Черненька розповіла присутнім про новий формат спілкування з податковою – це Комунікаційна платформа. Звернення можна направити на електронну скриньку платформи kyivobl.ikc@tax.gov.ua.

Наприкінці семінаруфахівець відповіла на численні питання присутніх та показала на прикладі, як можна отримати відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді.

Порекомендувала підписатися на офіційні сторінки ДПС у мережі Фейсбук:https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblastта Телеграм: t.me/tax_gov_ua, а також слідкувати за новаціями на сайті Головного управління ДПС у Київській області https://kyivobl.tax.gov.ua/.

Обухівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Коментарі