Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

МОН: ЄС виділить 100 млн євро на відновлення українських шкіл

Сьогодні, 14 вересня, Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн під час щорічного звернення в Європарламенті оголосила про підтримку освіти України. Зокрема, пані Урсула зазначила про виділення 100 мільйонів євро на відновлення шкіл в Україні, які були пошкоджені або вщент зруйновані російськими ракетами та бомбами. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Також у зверненні Президентка Єврокомісії запропонувала оголосити 2023 рік Європейським роком навичок, аби більше зосередитися на інвестиціях у розвиток робітничих професій та підвищення кваліфікації фахівців.

«Для України нині надважливо підготувати висококваліфікованих спеціалістів, адже наша мета не просто відбудувати країну, а побудувати її сучасною, сильною, європейською державою», – зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр наголосив, що найкращими інвестиціями завжди були і будуть інвестиції в освіту і знання, адже освіта – це про майбутнє.

«Наша професійно-технічна освіта з кожним днем удосконалюється, має попит серед вступників – усупереч військовій агресії рф ми не зупиняємося, а йдемо далі. Дякуємо за солідарність, підтримку України, наших громадян та нашого майбутнього – дітей!», – сказав Сергій Шкарлет.

Коментарі