Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

До кінця року ДТЕК розчистить від чагарників понад 3 тисячі кілометрів повітряних ліній на Київщині

Готуючи область до проходження сезону холодів, фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі розчистять від зелених насаджень понад 3 тисячі кілометрів трас повітряних ліній електропередачі. Такі заходи допоможуть запобігати аварійним відключенням, викликаним можливим торканням та падінням гілок дерев на електричні проводи.

За прогнозами Кабінету Міністрів, цьогорічний опалювальний сезон буде для України дуже складним. Тож всі відповідальні сторони мають зробити максимум з того, що від них залежить, щоб його пройти. Важливим пунктом робіт для зменшення аварійності та підготовки електромережі області до сезону холодів є розчистка трас під електролініями від зелених насаджень. Цього року фахівці ДТЕК розчистять 3187 кілометрів електромережі 35-110 кВ та 0,4-10 кВ класів напруги.

«Група ДТЕК — відповідальний бізнес, партнер суспільства та держави. Компанія робить усе необхідне для того, щоб електроінфраструктура Київщини працювала надійно. Частиною цієї роботи є розчистка трас повітряних електроліній. — зазначають в ДТЕК Київські регіональні електромережі. — Наразі енергетики вже розчистили 2369 кілометрів ліній. Це допоможе уникнути аварійних відключень світла саме через падіння гілок дерев».

Задля безпеки працівників, які виконують обрізку дерев, оператор системи розподілу може тимчасово знеструмлювати електромережу за графіками, узгодженими з місцевою владою.

В ДТЕК Київські регіональні електромережі наголошують, що опікуватися розчисткою трас від гілля дерев та порослі мають не тільки працівники компанії. Згідно з правилами, відповідальними за збереження зелених насаджень і належний догляд за ними є їхні власники та землекористувачі. Тобто мешканці приватного сектора повинні обрізати дерева та кущі на власних подвір’ях та присадибних ділянках. На безгосподарських територіях, пустирях – місцеві органи самоврядування. Однак для безпеки виконання таких робіт просимо узгоджувати їх з графіками тимчасового знеструмлення електромережі.

Фахівці ДТЕК, своєю чергою, проводять планову обрізку дерев, які ростуть в охоронній зоні повітряних ліній електропередачі.

Коментарі