Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ОЛЕКСІЙ КУЛЕБА: СЬОГОДНІ 200 ДНІВ, ЯК КИЇВЩИНА РАЗОМ З УСІЄЮ УКРАЇНОЮ ДАЄ ВІДСІЧ РОСІЙСЬКОМУ ОКУПАНТУ

Київська область заплатила величезну ціну від початку повномаштабного вторгнення. Попри це, влада, бізнес та всі жителі громад долають виклики і боряться з наслідками війни. Про це повідомив у своєму відеозверненні голова Київської ОВА Олексій Кулеба.
«Після деокупації одним із ключових завдань для нас стало оперативне та якісне відновлення житлового фонду, транспортної та соціальної інфраструктури. У перші місяці ми відновили електрику, водопостачання, газ та зв’язок на деокупованих територіях. Сьогодні ми проводимо зв’язок там, де його не було навіть до війни», – прокоментував голова Київської ОВА.
Він зазначив, що одне з найголовніших та найважчих завдань на сьогодні – відновлення зруйнованої інфраструктури та житла людей. Проте роботи тривають. Попередньо, до кінця 2022 року планується відновити близько 10 тисяч об’єктів, що постраждали від бойових дій.
Олексій Кулеба додав, що в умовах війни на Київщині успішно розпочали навчальний рік. Із 1 вересня в області запрацювало 548 шкіл та 412 дитячих садків в очному та змішаному форматах.
Крім того, активно триває підготовка й до опалювального сезону. Готовність регіону на сьогодні становить 85%. Пріоритетними залишаються безпекові питання.
Він наголосив, що нині на Київщину повертаються жителі, які евакуювалися раніше. Міста, що не були в окупації, надають прихисток переселенцям з інших регіонів, які були змушені тікати від війни. Від початку війни Київська область прийняла близько 300 тисяч вимушених переселенців.
«Сьогодні всі діють як єдиний організм. Я вдячний кожному, хто в умовах війни тримає свій фронт. Ви – герої. Так, завтра буде новий день. І будьмо відверті – війна не завершиться на 201 день нашого протистояння. Проте ми станемо ще на один день ближче до Перемоги. Слава Україні!», – підсумував Олексій Кулеба.
https://youtu.be/e0Iy_re_dq4

Коментарі