Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Співпраця з представниками МОП продовжується

08 вересня 2022 року в Обухівській міськрайонній філії КОЦЗ в рамках проєкту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» відбулась чергова робоча зустріч з представниками Міжнародної Організації Праці – старшим технічним радником проєкту Джемалом Ходжіч та Національним координатором проєкту Георгієм Морозовим за участю заступника директора Київського обласного центру зайнятості Тетяни Лаврентюк та заступника начальника відділу організації сприяння працевлаштування Юлії Троцької.

Сніжана Назаренко, директор Обухівської філії, презентувала роботу служби зайнятості, а саме надання послуг населенню та роботодавцям в умовах сьогодення.

Учасники зустрічі обговорили тенденції ринку праці та шляхи реалізації проєкту. Наступним етапом стане проведення ряду тренінгів для фахівців, що працюють з шукачами роботи та роботодавцями, з метою виконання ними конкретних функцій, оволодіння необхідними знаннями та навичками обслуговування.

Вивчення діяльності центрів зайнятості базового рівня дозволить експертам МОП сформулювати пропозиції щодо практичного втілення напрямків реформування Державної служби зайнятості.

Коментарі