Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

До кінця 2022 року ДТЕК встановить понад 30 тисяч розумних електролічильників

ДТЕК Київські регіональні електромережі поновив роботи зі встановлення в будинках клієнтів розумних приладів обліку, що були призупинені через війну. Нові електролічильники багатозонні та допомагають заощаджувати на електриці. Їх монтують замість старих, які вичерпали строк експлуатації. Загалом до кінця року мешканці Київщини отримають 31254 нових сучасних лічильників.

ДТЕК Київські регіональні електромережі встановлює двозонні прилади обліку в рамках своєї інвестиційної програми, яку компанії затверджує державний регулятор — НКРЕКП. В них передбачена функція денного та нічного використання електроенергії, що дозволяє значно скоротити витрати на електрику*.

«ДТЕК продовжує розвивати інфраструктуру електромереж, використовуючи сучасні цифрові технології, щоб надавати українцям якісні послуги з електропостачання європейського рівня. До кінця поточного року ми замінимо понад 30 тисяч старих електролічильників. У рамках своєї інвестиційної програми ми встановимо їх в житлових будинках з морально застарілими приладами обліку та низькою точністю. Такі роботи не передбачають додаткових витрат з боку клієнта»,повідомили в ДТЕК Київські регіональні електромережі.

Для виконання монтажних робіт дуже часто потрібен доступ фахівців ДТЕК Київські регіональні електромережі до квартири або будинку клієнта. Тому компанія просить клієнтів допускати спеціалістів до власних помешкань для заміни лічильника.

Роботи виконують працівники, які одягнені у фірмовий спецодяг сіро-жовтого кольору з логотипом і назвою компанії. На вимогу клієнта, електромонтери зобов’язані пред’явити відповідні посвідчення.

*Розумні лічильники дозволяють користуватися перевагами нічного тарифу на електроенергію. З його умовами можна ознайомитися на сайті НКРЕКП.

Коментарі