Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Обухівський район: рятувальники провели профілактичний рейд в екосистемах

10 серпня рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели профілактичні рейди у лісових масивах Української міської територіальної громади. Під час рейду рятувальники нагадали людям про небезпеку розведення відкритого вогню та вручали тематичні пам’ятки з правилами безпечної поведінки у лісі.

Рятувальники закликають бути вкрай обережними під час відвідування лісів, адже найменша жарина з вихлопної труби автомобіля, не загашений недопалок, багаття, залишене без нагляду відпочивальників, можуть спричинити велику біду. Пам’ятайте, що не можна випалювати траву та інші рослинні рештки та розкладати багаття в лісі. Категорично заборонено звалювати та спалювати сміття у лісових насадженнях та заїжджати на територію лісового фонду на автомобілі. Крім того забороняється палити, кидати у лісі, на відкритих територіях, на узбіччях автодоріг непогашені сірники та недопалки.

Також, під час проведення заходу, з громадянами були проведені інструктажі щодо дій при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Пам’ятайте: збереження національного багатства держави залежить від кожного з нас

Головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Обухівського РУ
ГУ ДСНС України у Київській області старший лейтенант служби цивільного захисту
Владислав КРАВЧЕНКО

Коментарі