Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ОРЕНДАРІ ДЕРЖМАЙНА МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ДОНОРСЬКУ ФІНДОПОМОГУ ДЛЯ СПЛАТИ ЗА ОРЕНДУ

В Україні запущено в роботу сервіс Оренда.Допомога для фінансової підтримки бізнесу, який орендує майно у держави.

Внаслідок повномасштабної війни росії проти України, багато підприємців опинилися у скрутному становищі. Деякі з них були змушені частково або повністю припинити свою діяльність, деякі переїхали в інші регіони.

Розроблений Фондом державного майна сервіс підтримки дозволить всім бажаючим надати фінансову допомогу бізнесу, який орендує державні об’єкти, для сплати за оренду, що сприятиме відновленню підприємницької діяльності та збереженню робочих місць.

Орендарі державного майна можуть зареєструвати заявку на цифровій платформі для отримання грошової допомоги від донорів.

Своєю чергою, донори можуть ознайомитись з інформацією, яку надають про свою діяльність орендарі, та контактувати з ними для уточнення деталей. Донори самостійно обирають кому саме вони хочуть надати допомогу, а також розмір такої допомоги.

Фонд держмайна, зі свого боку, перевіряє та підтверджує чинність договорів оренди підприємцями, які заповнили анкету для отримання допомоги.

Виступити донорами можуть фізичні чи юридичні особи, які бажають підтримати український малий та середній бізнес в умовах війни.

Коментарі