Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

На Київщині оголошено надзвичайний рівень пожежної небезпеки: ДТЕК нагадує клієнтам правила безпеки поблизу енергооб’єктів

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

За інформацією Українського Гідрометцентру, упродовж 28 липня у Київській області спостерігатимется надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Спеціалісти ДТЕК Київські регіональні електромережі звертаються до мешканців області з проханням бути особливо обережними: не розводити багаття, не спалювати суху траву, а також дотримуватися правил безпеки поблизу енергооб’єктів.

Під час вітряної погоди істотно підвищується ризик виникнення загорянь та великих пожеж. ДТЕК —надійна та відповідальна компанія. Піклуючись про безпеку і комфорт клієнтів, у компанії просять мешканців області бути особливо уважними та обережними, утриматися від розведення вогню під лініями електропередачі та не втручатися у роботу енергооб’єктів.

Окрім ризику для здоров’я та життя, це може спричинити масштабні пожежі, пошкодження в мережах та призвести до відключення цілих населених пунктів та підприємств.

ДТЕК Київські регіональні електромережі нагадує 5 простих правил з електробезпеки, які можуть захистити мешканців області від потенційної небезпеки:
– біля ліній електропередачі та трансформаторних підстанцій категорично забороняється розводити багаття, спалювати сухостій, залишати легкозаймисті матеріали та складати сміття;
– не наближуйтесь до розподільних щитків, трансформаторів та інших об’єктів енергопостачання та не намагайтеся втручатися в їхню роботу;
під час сильного вітру потрібно уникати знаходження біля ліній електропередачі. У разі виявлення обірваного дроту тримайтеся на відстані 8-12 метрів;
– якщо пропало світло, не намагайтеся здійснити ремонт самостійно. У випадку, коли світло зникло у квартирі або будинку, — зверніться до електрика, що обслуговує ваш будинок.

Якщо немає світла на всій вулиці — зверніться до фахівців ДТЕК Київські регіональні електромережі;
– при виявленні проводів, що впали на землю, обірваних або провислих проводів, відкритих дверей та люків електроустановок, — не наближуйтесь до них та повідомте про це компанію.

Про всі аварійні випадки на електромережах просимо повідомляти будь-яким зручним способом. Рекомендуємо користуватися онлайн-сервісами:
– чат-бот у Viber та Telegram (або в рядку пошуку вводьте «ДТЕК Київські регіональні електромережі»);
– мобільний додаток «Мережі онлайн» (завантажуйте додаток в AppStore або Google Play Market);
– приватні повідомлення на офіційній сторінці компанії у Facebook;
– офіційний сайт компанії — кнопка «Повідомте нам про відсутність електроенергії»;
– кол-центр. Дзвоніть за номерами (067/099/093) 495 70 40, (044) 459 07 40.

Коментарі