Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

38 000 пошукачів роботи скористалися послугами Київської обласної служби зайнятості у першому півріччі

З них, 30 000 заререєстрованих безробітних, що на 11% або на 3 800 осіб менше, ніж у відповідному періоді минулого року.

За статтю: у загальній кількості зареєстрованих безробітних, чоловіки становили – 5,9 тис. осіб (або 38%), жінки – 9,7 тис. осіб (або 62%).
За віковими групами: 28% зареєстрованих безробітних були у віці до 35 років; 31% – у віці від 35 до 44 років; 29% – у віці від 45 до 55 років; 12% – понад 55 років.
За освітою: 53% зареєстрованих безробітних мали вищу освіту, 26% – професійно-технічну, 21% – загальну середню освіту.
За видами економічної діяльності: серед зареєстрованих безробітних 25% раніше були зайняті у сфері торгівлі, 18% – у сфері переробної промисловості, 9% – у державному управлінні, 8% – на транспорті, 7% – у сільському господарстві, 5% – у водопостачанні

Станом на 1 липня 2022 року кількість вакансій, заявлених роботодавцями до Київської обласної служби зайнятості становила 1,2 тис. одиниць.
За видами економічної діяльності, більшість вакансій налічується на підприємствах переробної промисловості (22%); оптової та роздрібної торгівлі, сільського, лісового та рибного господарств (по 14%); в державному управлінні й обороні (10%); в охороні здоров’я (8%); на транспорті та в освіті (по 7%).

У професійному розрізі, найбільше вакансій подано для працевлаштування:
• 18% професіоналів (лікар загальної практики-сімейний лікар, інспектор (пенітенціарна система), інженер з охорони праці);
• 17% кваліфікованих робітників з інструментом (електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, електрогазозварник, швачка, слюсар-сантехнік, робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків, слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування).

Суттєвим залишається дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили.

Станом на 1 липня 2022 року, в середньому по Київській області, на одне вільне робоче місце претендувало 13 безробітних.

Найбільша невідповідність попиту на робочу силу та її пропозиції у професійно-кваліфікаційному розрізі спостерігалася серед:
технічних службовців (на 1 вакансію претендувало 35 безробітних осіб);
службовців керівників (23 особи);
працівників сфери торгівлі та послуг (18 осіб);
фахівців (15 осіб).

З початку року:
✔ 2 997 роботодавців подали інформацію про 10 740 вакансій.
✔Середня тривалість укомплектування вакансій по Київській області становить 10 днів.
✔Середня тривалість пошуку роботи складає 94 дні, що на 21 день менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року (у січні-червні 2021 року – 115 днів).
✔Середня тривалість безробіття складає 113 днів, що на 40 днів менше у порівнянні з минулорічним показником та свідчить про досить великий відсоток отримання роботи пошукачами ще до набуття статусу безробітного.

Заробітна плата у поданих до служби зайнятості вакансіях станом на 1 липня 2022 року по Київській області у середньому складає 10 020 грн.

Отримайте онлайн консультацію за допомогою телеграм-каналу Київського обласного центру зайнятості: https://t.me/+fnLlSCkuIls1ZjVi
Чат-бот Київського обласного центру зайнятості: @test1874661bot
Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо актуальних подій та змін у роботі Київської обласної служби зайнятості на наших
Фейсбук-сторінці: https://www.facebook.com/kyivobl
Інстаграм-сторінці: https://www.instagram.com/kobl_cz/
на сайті Київського ОЦЗ https://kir.dcz.gov.ua/.

Коментарі