Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ДТЕК повернув світло для майже 100 000 родин, знеструмленим через негоду на Київщині

ДТЕК Київські регіональні електромережі ліквідовує наслідки негоди, що сталася ввечері 29 червня. Світло повернули вже для майже 100 тисяч домівок у 126 населених пунктах, що знеструмлювалися повністю та 143 — частково. Енергетики докладають максимум зусиль, щоб якнайшвидше повернути світло в кожну домівку.

29 червня в Київській області через зливу, грозу та шквальні пориви вітру до 20 м/с було знеструмлено 215 населених пунктів повністю та 312— частково. Пошкоджено 266 повітряних ліній та 5 193 трансформаторних підстанцій. Найбільше через негоду постраждали Баришівський, Бориспільський, Броварський, Васильківський, Обухівський та Переяслав-Хмельницький енерговузли.

Для оперативної ліквідації аварій на мережі через наслідки негоди та повернення світла мешканцям Київщини, аварійні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі були переведені у посилений режим. До виконання робіт також було залучено додаткові ремонтно-експлуатаційні бригади, які продовжать працювати до повного відновлення електропостачання своїм клієнтам. Загалом для ліквідації наслідків негоди ДТЕК Київські регіональні електромережі задіяв 127 бригад.

Протягом 29 червня електромонтери вже встигли повернути світло для майже 100 тисяч родин у 126 населених пунктах, що знеструмлювалися повністю та 143 — частково.

На ранок 30 червня знеструмленими залишаються 89 населених пунктів повністю та 169 — частково. Через грозу та пориви вітру знеструмлені 96 ліній електропередачі 6-10 кВ повністю та 46 — частково, 2072 трансформаторних підстанцій.

Бригади продовжують працювати в цілодобовому режимі, щоб якнайшвидше повернути світло.

В першу чергу, фахівці відновлюють енергопостачання соціально значущих споживачів — лікарні, промислові об’єкти, великі ділянки з найбільшою кількістю знеструмлених будинків і квартир. Також в пріоритеті ремонт високовольтних ліній 35-110 кВ, що живлять основну частину клієнтів, далі 6-10 кВ. І після відновлення енергооб’єктів високої та середньої напруги, фахівці компанії почнуть відновлювати роботу ліній 0,4 кВ, які безпосередньо живлять будинки клієнтів.

ДТЕК надійна та відповідальна компанія. Просимо всіх пам’ятати про правила безпеки — не наближатися до оголених проводів, обірваних ліній, відкритих дверей та люків електроустановок, а також пошкоджених опор. У разі відсутності електропостачання, будь ласка, повідомте нам про це через зручні дистанційні сервіси:
• чат-бот у Viber та Telegram;
• приватні повідомлення на офіційній сторінці компанії у Facebook;
• кол-центр 38 (067/099/093)495 70 40, стаціонарний телефон (044)4590740;
• мобільний додаток «Мережі онлайн» (доступний в AppStore або Google Play Market);
• офіційний сайт компанії — кнопка «Повідомте нам про відсутність електроенергії»

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

Коментарі