Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Аварійні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі перейшли в режим підвищеної готовності через негоду

На Київщині негода – злива, грози та шквальні пориви вітру 15-20 м/с. Негода вже стала причиною частини аварійних відключень електроенергії в регіоні. Бригади ДТЕК переведені в режим підвищеної готовності, щоб у максимально короткі терміни ліквідувати аварійні відключення світла.

Через грозу та шквальний вітер знеструмлені 6 населених пунктів повністю та 32 – частково. Найбільше відключень наразі спостерігається у Ірпінському енерговузлі.
ДТЕК – надійна та відповідальна компанія, яка піклується про своїх клієнтів і робить все, щоб в їх будинках завжди було світло. В першу чергу, фахівці відновлюють енергопостачання соціально значущих споживачів — лікарні, промислові об’єкти, великі ділянки з найбільшою кількістю знеструмлених будинків і квартир. Також в пріоритеті ремонт високовольтних ліній 35-110 кВ, що живлять основну частину клієнтів, далі 6-10 кВ. І після відновлення енергооб’єктів високої та середньої напруги, фахівці компанії почнуть відновлювати роботу ліній 0,4 кВ, які безпосередньо живлять будинки клієнтів.

«Наші бригади вже перейшли у посилений режим чергування та готові оперативно повертати світло у домівки клієнтів. Наразі для відновлювальних робіт залучено 30 бригад. У разі, якщо негода спричинить більш значні аварійні відключення, ми долучимо додаткові бригади для ліквідації. Також нагадуємо жителям Київської області, що під час негоди бажано залишатися вдома та бути обережними»,повідомили в компанії.

ДТЕК Київські регіональні електромережі нагадує правила безпеки:
– під час сильного вітру потрібно уникати знаходження біля ліній електропередачі;
– при виявленні обірваних ліній не підходити ближче ніж 8-12 метрів, ні в якому разі не торкатися оголених проводів та одразу повідомити про це компанію;
– якщо пропало світло, не намагайтеся здійснити ремонт самостійно. У випадку, коли світло зникло у квартирі або будинку, — зверніться до електрика, що обслуговує ваш будинок.

Якщо немає світла на всій вулиці — зверніться до фахівців ДТЕК Київські регіональні електромережі.

Про всі аварійні випадки на електромережах просимо повідомляти зручним для вас способом:
• чат-бот у Viber та Telegram;
• приватні повідомлення на офіційній сторінці компанії у Facebook;
• кол-центр 38 (067/099/093)495 70 40, стаціонарний телефон (044)4590740;
• мобільний додаток «Мережі онлайн» (доступний в AppStore або Google Play Market);
• офіційний сайт компанії — кнопка «Повідомте нам про відсутність електроенергії»;

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

Коментарі