Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

За тиждень відновили електропостачання для 5 700 родин та повністю заживили Іванківську громаду: електромонтери ДТЕК продовжують лагодити мережі на звільнених територіях Київщини

За тиждень з 9 по 15 травня аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК відновили електропостачання для 5 794 родин у 7 населених пунктах Київщини, що були знеструмленими в період активних бойових дій. Енергетикам вдалося повністю зажити Іванківську громаду у Вишгородському районі. Електромонтери компанії продовжують відновлювати електромережі в районах області, щойно проходить розмінування територій фахівцями ДСНС.

Протягом останнього тижня аварійні бригади ДТЕК відновили електропостачання для 5 794 осель в 7 населених пунктах Бучанського та Вишгородського районів. Зокрема, за 15 травня електропостачання відновили для 726 домівок в Ірпені, Бучі, Гостомелі, Горенці. За вихідні енергетики повністю завершили роботи з відновлення електропостачання в Іванківській громаді, що у Вишгородському районі.

Без світла залишаються 1 353 домогосподарства у 5 населених пунктах.

16 травня енергетики ДТЕК продовжують виконувати роботи з повернення світла у населених пунктах Бучанського та Вишгородського районів, в тому числі за заявками споживачів, що повернулися у свої будинки на звільнених територіях.

Енергетики всіх операторів системи розподілу ДТЕК Мережі згуртувалися, щоб відновити все зруйноване окупантами. В Київській області допомагали відновлювати зруйновані мережі енергетики ДТЕК з Одещини, Дніпропетровщини та Києва. Електромонтери приступають до роботи одразу після розмінування цих територій фахівцями ДСНС.

Аварійні бригади енергетиків безперервно працюють вже 81 добу, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів у Київській області, які постраждали через бойові дії.

Використовуйте лише офіційні канали інформації та зберігайте спокій. Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт компанії, соцмережі, кол-центр, чат-боти в Telegram та Viber, які можна знайти за назвою «ДТЕК Київські регіональні електромережі».

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

Коментарі