Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Протягом тижня повернули світло понад 8 000 родин у 18 населених пунктах: ДТЕК продовжує лагодити мережі, пошкоджені через бойові дії

Протягом тижня з 2 по 8 травня аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК відновили електропостачання для 8 405 родин у 18 населених пунктах Київщини, що були без світла через бойові дії. Електромонтери компанії продовжують відновлювати електромережі в районах області, щойно проходить розмінування територій українськими військовими.

З 2 по 8 травня аварійні бригади ДТЕК повернули світло для 8 405 домівок у 18 населених пунктах Вишгородського та Бучанського районів. Повністю заживили Макарівську та Бородянську громади. Зокрема, протягом 8 травня енергетикам вдалося заживити 661 будинок у Гостомелі, Горенці, Ірпіні, Бучі у Бучанському районі та селі Кухарі Вишгородського району.

Без світла залишаються 9 тисяч домогосподарств у 12 населених пунктах.

9 травня енергетики ДТЕК продовжують виконувати роботи з повернення світла у населених пунктах Бучанського та Вишгородського районів, в тому числі за заявками споживачів, що повернулися у свої будинки на звільнених територіях.

Енергетики всіх операторів системи розподілу ДТЕК Мережі згуртувалися, щоб відновити все зруйноване окупантами. В Київській області допомагають відновлювати зруйновані мережі енергетики ДТЕК з Одещини, Дніпропетровщини та Києва. Електромонтери приступають до роботи одразу після розмінування цих територій українськими військовими та отримання дозволу від Збройних сил України для доступу до місць пошкоджень.

Аварійні бригади енергетиків безперервно працюють вже 74 добу, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів у Київській області, які постраждали через бойові дії.

Використовуйте лише офіційні канали інформації та зберігайте спокій. Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт компанії, соцмережі, кол-центр, чат-боти в Telegram та Viber, які можна знайти за назвою.

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

Коментарі