Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Повністю повернули світло у Макарівську та Бородянську громади: ДТЕК продовжує лагодити мережі, пошкоджені через бойові дії

Протягом 6 травня аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК відновили електропостачання для 1 006 родин у Бучанському та Вишгородському районах Київщини, що були без світла через бойові дії. Повністю заживлені Макарівська та Бородянська громади. Електромонтери компанії продовжують відновлювати електромережі в районах області, щойно проходить розмінування територій українськими військовими.

6 травня аварійні бригади ДТЕК повернули світло для 1 006 домівок. Тепер повністю зі світлом у Бучанському районі – Романівка, Загальці, Андріївка. У Вишгородському районі – Слобода-Кухарська, Калинове. В тому числі завершені роботи щодо відновлення електропостачання у Макарівській і Бородянській громадах. Продовжуються роботи з повернення світла у Гостомель, Ірпінь, Бучу.

Без світла залишаються 10,8тисяч домогосподарств у 12 населених пунктах.

7 травня енергетики ДТЕК продовжують виконувати роботи з повернення світла у населених пунктах Бучанського та Вишгородського районів, в тому числі за заявками споживачів, що повернулися у свої будинки на звільнених територіях.

Енергетики всіх операторів системи розподілу ДТЕК Мережі згуртувалися, щоб відновити все зруйноване окупантами. В Київській області допомагають відновлювати зруйновані мережі енергетики ДТЕК з Одещини, Дніпропетровщини та Києва. Електромонтери приступають до роботи одразу після розмінування цих територій українськими військовими та отримання дозволу від Збройних сил України для доступу до місць пошкоджень.

Аварійні бригади енергетиків безперервно працюють вже 72 добу, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів у Київській області, які постраждали через бойові дії.

Використовуйте лише офіційні канали інформації та зберігайте спокій. Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт компанії, соцмережі, кол-центр, чат-боти в Telegram та Viber, які можна знайти за назвою.

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

Коментарі