Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Повернули світло ще у 5 000 домівок: ДТЕК продовжує лагодити мережі на звільнених територіях Київщини

29 квітня аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК повернули електропостачання для 5 250 родин на Київщині, що були без світла через зруйновані лінії внаслідок бойових дій. Електромонтери ДТЕК продовжують відновлювати електромережі в районах Київщини, щойно проходить розмінування територій українськими військовими.

Протягом 29 квітня електромонтери ДТЕК повернули світло для 5 250 домівок. Зокрема, повністю відновили електропостачання у Вишгородському районі у селах: Синяк, Гута Межигірська, Людвинівка, Осовець. Частково заживили село Варівськ. У Бучанському районі повністю заживили села: Стара Буда, Озірщина, Шибене. Частково відновили електропостачання в Ірпіні, Бучі, Гостомелі, смт Ворзель та Макарів, у селах: Мотижин, Липівка, Бородянка, Микуличи.

Без світла залишаються 23 тисячі домогосподарств у 35 населених пунктах.

30 квітня енергетики ДТЕК продовжують виконувати роботи з відновлення електропостачання у Бучанському та Вишгородському районах. Також продовжуються роботи з повернення світла за заявками споживачів, що повертаються у свої будинки на звільнених територіях.

Енергетики всіх операторів системи розподілу ДТЕК Мережі згуртувалися, щоб відновити все зруйноване окупантами. В Київській області допомагають відновлювати зруйновані мережі енергетики ДТЕК з Одещини, Дніпропетровщини та Києва. Електромонтери приступають до роботи одразу після розмінування цих територій українськими військовими та отримання дозволу від Збройних сил України для доступу до місць пошкоджень.

Аварійні бригади енергетиків безперервно працюють вже 66 добу, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів у Київській області, які постраждали через бойові дії. Електромонтери ДТЕК разом із лікарями, волонтерами, постачальниками найнеобхідніших продуктів харчування та ліків, роблять все від них залежне, щоб підтримати Україну та українців у складних умовах.

Використовуйте лише офіційні канали інформації та зберігайте спокій. Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт компанії, соцмережі, кол-центр, чат-боти в Telegram та Viber, які можна знайти за назвою «ДТЕК Київські регіональні електромережі».

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

Коментарі