Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

5 000 родин знову зі світлом: ДТЕК продовжує повертати світло на звільнені території Київщини

26 квітня аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК повернули електропостачання для 5 085 родин на Київщині, що були без світла через зруйновані лінії внаслідок бойових дій. Електромонтери ДТЕК продовжують відновлювати електромережі в районах Київщини, щойно проходить розмінування територій.

Протягом 26 квітня електромонтери ДТЕК повернули світло для 5 085 домівок. Зокрема, у Вишгородському районі повністю відновили електропостачання у селах: Старовичі, Доманівка, Ковалівка, Калинівка, Глібівка, Вороньківка. Частково повернули електроенергію у село Олива. У Бучанському районі повністю заживили села: Качали, Поташня, Здвижівка, Галинка, Березівка, Копилів. Частково відновили електропостачання у населених пунктах: Бабинці, Калинівка, Немішаєво.

Без світла залишаються 38 тисяч домогосподарств у понад 90 населених пунктах.

27 квітня енергетики ДТЕК планують виконувати роботи з відновлення електропостачання у 28 населених пунктах Бучанського та Вишгородського районів. Також продовжуються роботи з повернення світла за заявками споживачів, що повертаються у свої будинки на звільнених територіях.

Енергетики всіх операторів системи розподілу ДТЕК Мережі згуртувалися, щоб відновити все зруйноване окупантами. В Київській області допомагають відновлювати зруйновані мережі енергетики ДТЕК з Одещини, Дніпропетровщини та Києва. Електромонтери приступають до роботи одразу після розмінування цих територій українськими військовими та отримання дозволу від Збройних сил України для доступу до місць пошкоджень.

Аварійні бригади енергетиків безперервно працюють вже 63 добу, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів у Київській області, які постраждали через бойові дії. Електромонтери ДТЕК разом із лікарями, волонтерами, постачальниками найнеобхідніших продуктів харчування та ліків, роблять все від них залежне, щоб підтримати Україну та українців у складних умовах.

Використовуйте лише офіційні канали інформації та зберігайте спокій. Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт компанії, соцмережі, кол-центр, чат-боти в Telegram та Viber, які можна знайти за назвою «ДТЕК Київські регіональні електромережі».

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

Коментарі