Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ДТЕК повернув світло ще для 7 000 родин: енергетики продовжують повертати світло на звільнені території Київщини

25 квітня аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК повернули електропостачання для 7 216 родин на Київщині, що були без світла через зруйновані лінії в наслідок бойових дій. Електромонтери ДТЕК продовжують відновлювати електромережі в районах Київщини, щойно проходить розмінування територій.

Протягом 25 квітня електромонтери ДТЕК повернули світло для 7 216 домівок. Зокрема, частково відновили електропостачання у Бучанському районі в місті Ірпінь, смт: Гостомель, Буча, Немішаєве, а також селах Мироцьке і Блиставиця. В Макарівській громаді Бучанського району частково заживили село Березівка. У Вишгородському районі частково зі світлом смт Димер та села Гута Межигірська і Луговики. В Бородянському районі частково відновили в селі Луб’янка. В Макарівському районі частково заживили Яблунівку.

Відколи українські військові звільнили Київщину від російських загарбників, енергетики повернули світло понад 99 тисячам родин на Київщині. Без світла залишаються 43 тисячі домогосподарств у понад 90 населених пунктах. Енергетики планують повернути світло всім мешканцям Київщини до 1 червня.

Зокрема, 26 квітня енергетики ДТЕК планують виконувати роботи з відновлення електропостачання у 19 населених пунктах Бучанського та Вишгородського районів. Також продовжуються роботи з повернення світла за заявками споживачів, що повертаються у свої будинки на звільнених територіях.

Енергетики всіх операторів системи розподілу ДТЕК Мережі згуртувалися, щоб відновити все зруйноване окупантами. В Київській області допомагають відновлювати зруйновані мережі енергетики ДТЕК з Одещини, Дніпропетровщини та Києва. Електромонтери приступають до роботи одразу після розмінування цих територій українськими військовими та отримання дозволу від Збройних сил України для доступу до місць пошкоджень.

Аварійні бригади енергетиків безперервно працюють вже 62 добу, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів у Київській області, які постраждали через бойові дії. Електромонтери ДТЕК разом із лікарями, волонтерами, постачальниками найнеобхідніших продуктів харчування та ліків, роблять все від них залежне, щоб підтримати Україну та українців у складних умовах.

Використовуйте лише офіційні канали інформації та зберігайте спокій. Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт компанії, соцмережі, кол-центр, чат-боти в Telegram та Viber, які можна знайти за назвою «ДТЕК Київські регіональні електромережі».

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

Коментарі