Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Повернули світло ще для 3 000 родин: ДТЕК продовжує відновлювати електропостачання на звільнених територіях Київської області

Протягом 22 квітня аварійно-відновлювальним бригадам ДТЕК вдалося повернути світло для 3 159 родин у Вишгородському, Бучанському та Бородянському районах Київщини. Електромонтери продовжують лагодити зруйновані мережі на територіях області, звільнених Збройними силами України від російських окупантів, щойно отримують на це дозвіл українських військових.

За минулу добу електромонтери ДТЕК полагодили частину мереж середньої та низької напруги у населених пунктах Київської області і повернули світло для 3 159 родин. Зокрема, частково відновили електропостачання у Вишгородському районі у селах: Залишани, Красилівка, Нові та Старі Соколи, Шевченкове, Потока, Козаровичі. У Бучанському районі частково заживили місто Ірпінь, смт Бородянку та хутір Гай.

Окрім того у селі Загальці Бородянської громади Бучанського району полагодили мережі та підключили до світла лікарню, сільраду, аптеку та школу.
Без світла залишаються 62,8 тисяч домогосподарств у 108 населених пунктах у Київській області.

Аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК продовжують відновлювати електропостачання в районах Київщини, звільнених Збройними силами України від російських окупантів. 23 квітня енергетики ДТЕК планують виконувати роботи з відновлення мереж у населених пунктах Бучанського району.

Енергетики всіх операторів системи розподілу ДТЕК Мережі згуртувалися, щоб відновити все зруйноване окупантами. В Київській області допомагають відновлювати зруйновані мережі енергетики ДТЕК з Одещини, Дніпропетровщини та Києва. Електромонтери приступають до роботи одразу після розмінування цих територій українськими військовими та отримання дозволу від Збройних сил України для доступу до місць пошкоджень. В першу чергу аварійні бригади відновлюють високовольтні мережі 110-35 кВ, які забезпечують електропостачанням населені пункти. Після цього ремонтують розподільчі мережі 10-0,4 кВ, що живлять безпосередньо житлові будинки. Також фахівці компанії опрацьовують заявки споживачів в тих містах та селах, де вже повністю повернули світло в населені пункти по мережам 10 кВ й приступили до виконання ремонтів в мережах 0,4 кВ.

Аварійні бригади енергетиків безперервно працюють вже 59 діб, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів у Київській області, які постраждали через бойові дії. Електромонтери ДТЕК разом із лікарями, волонтерами, постачальниками найнеобхідніших продуктів харчування та ліків, роблять все від них залежне, щоб підтримати Україну та українців у складних умовах.

Використовуйте лише офіційні канали інформації та зберігайте спокій. Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт компанії, соцмережі, кол-центр, чат-боти в Telegram та Viber, які можна знайти за назвою «ДТЕК Київські регіональні електромережі».

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

Коментарі