Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ДТЕК продовжує повертати електроенергію на звільнені території Київщини: знову зі світлом 3 000 родин у 22 населених пунктах

19 квітня аварійні бригади ДТЕК повернули світло для 3 084 родин у 22 містах та селах Київської області, що були знеструмлені під час активних бойових дій. Електромонтери продовжують відновлювати електропостачання в районах Київщини, звільнених Збройними силами України від російських окупантів.

За минулу добу електромонтери ДТЕК відновили електропостачання для 3 084 родин у 22 населених пунктах Київської області. Зокрема, у Бучанському районі повністю відновили електропостачання у селах: Берестянка, Михайленки, Пилиповичи, Небрат, Великий Ліс. Частково повернули світло у місто Ірпінь та смт Макарів, а також села: Шибене, Мирча, Нове Залісся, Загальці, Дружня, Михайлівка-Рубежівка. У смт Бородянка енергетики полагодили та заживили 5 трансформаторних підстанцій, що дозволить продовжити роботи з відновлення електропостачання житлових будинків. У Вишгородському районі повністю повернули світло у Соснівку та Феневичи, а також частково в села: Гаврилівка, Вороньківка, Обуховичі, Термахівка, Козаровичі.

На сьогодні енергетики повністю заживили по основній мережі 35 и 10 кВ Броварський район, де точились бої. Знову зі світлом Великодимерська та Калинівська громади, а також у Баришівській громаді села: Богданівка, Велика Димерка, Гребельки, Залісся, Кулажинці, Плоське, Русанів, Світильня, Скибин, Тарасівка, Шевченкове, Перемога, Рудницьке. В цих населених пунктах наразі тривають локальні роботи: енергетики замінюють опори, ремонтують трансформатори і опрацьовують заявки споживачів, які повернулися додому, – фахівці підключають їх до відновленої мережі.

Аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК продовжують відновлювати електропостачання в районах Київщини, звільнених Збройними силами України від російських окупантів. 20 квітня енергетики ДТЕК планують виконувати роботи з відновлення електропостачання ще у 21 населеному пункті Бучанського та Вишгородського районів.

Енергетики всіх операторів системи розподілу ДТЕК Мережі згуртувалися, щоб відновити все зруйноване окупантами. В Київській області допомагають відновлювати зруйновані мережі енергетики ДТЕК з Одещини, Дніпропетровщини та Києва. Електромонтери приступають до роботи одразу після розмінування цих територій українськими військовими та отримання дозволу від Збройних сил України для доступу до місць пошкоджень. В першу чергу аварійні бригади відновлюють високовольтні мережі 110-35 кВ, які забезпечують електропостачання населених пунктів. Після цього ремонтують розподільчі мережі 10-0,4 кВ, що живлять безпосередньо житлові будинки. Також фахівці компанії опрацьовують заявки споживачів в тих містах та селах, де вже повністю повернули світло в населені пункти по мережам 10 кВ й приступили до виконання ремонтів в мережах 0,4 кВ.

Без світла залишаються 145 населених пунктів та понад 77 тисяч домогосподарств у Київській області.

Аварійні бригади енергетиків безперервно працюють вже 56 добу, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів у Київській області, які постраждали через бойові дії. Електромонтери ДТЕК разом із лікарями, волонтерами, постачальниками найнеобхідніших продуктів харчування та ліків, роблять все від них залежне, щоб підтримати Україну та українців у складних умовах.

Використовуйте лише офіційні канали інформації та зберігайте спокій. Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт компанії, соцмережі, кол-центр, чат-боти в Telegram та Viber, які можна знайти за назвою «ДТЕК Київські регіональні електромережі».

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

Коментарі