Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

5 800 родин у 16 містах та селах Київщини знову зі світлом: ДТЕК продовжує відновлювати зруйновану електроінфраструктуру на звільнених територіях області

Протягом 14 квітня аварійні бригади енергетиків ДТЕК повернули світло для 5 797 родин в 16 населених пунктах Київській області, що були знеструмлені під час активних бойових дій. Енергетики продовжують лагодити мережі в селах та містах, звільнених Збройними силами України від російських окупантів і які вже розмінували українські військові.

14 квітня електромонтерам ДТЕК вдалося відновити електропостачання для 5 797 родин в 16 населених пунктах Київської області. Зокрема, частково повернули світло: у Бучанському районі в села Бузова та Мила. В Броварському районі – в населених пунктах: Підлісся, Богданівка та Гребельки. У Вишгородському районі – в смт Іванків та в село Болотня. У Фастівському районі частково відновили електропостачання у селі Тарасівка.

Також за минулу добу фахівці ДТЕК відновили електропостачання цегляного заводу у смт. Іванків.

Після відтиску нападу російських окупантів Збройними силами України та розмінування цих територій, енергетиків допустили до відновлення зруйнованих електромереж. Щоденно фахівці компанії обстежують лінії і поступово лагодять електроінфраструктуру в містах та селах. За попередніми оцінками, пошкоджено 1 600 км мереж області, однак ці дані можуть бути скориговані після завершення обстеження мереж.

Аварійні бригади ДТЕК продовжують відновлення електропостачання в населених пунктах Київщини, звільнених Збройними силами України від російських окупантів. Енергетики всіх операторів системи розподілу ДТЕК Мережі згуртувалися, щоб відновити все зруйноване окупантами. В Київській області допомагають відновлювати зруйновані мережі енергетики ДТЕК з Одещини, Дніпропетровщини та Києва.

Бригади енергетиків приступають до роботи одразу після розмінування цих територій. В першу чергу фахівці компанії відновлюють високовольтні мережі 110-35 кВ, які забезпечують електропостачання населених пунктів. Після цього розпочинають відновлення розподільчих мереж 10-0,4 кВ, які живлять безпосередньо житлові будинки.

Без світла залишаються мешканці 228 населених пунктів на Київщині.

15 квітня енергетики ДТЕК планують виконувати роботи з відновлення електропостачання ще у 34 населених пунктах Броварського, Бучанського та Вишгородського районів.

Аварійні бригади енергетиків безперервно працюють вже 51 добу, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів у Київській області, які постраждали через бойові дії.

Використовуйте лише офіційні канали інформації та зберігайте спокій. Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт компанії, соцмережі, кол-центр, чат-боти в Telegram та Viber, які можна знайти за назвою «ДТЕК Київські регіональні електромережі».

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

Коментарі