Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

7 500 родин у 35 містах та селах Київщини, шпиталь в Ірпені знову зі світлом: ДТЕК продовжує відновлювати зруйновану електроінфраструктуру на звільнених територіях області

13 квітня аварійні бригади енергетиків ДТЕК повернули світло для 7 579 родин в 35 населених пунктах Київській області, що були знеструмлені під час активних бойових дій. За минулу добу відновили електропостачання шпиталю у місті Ірпінь. Енергетики ДТЕК безперервно працюють вже 50 діб, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів у Київській області, які постраждали через бойові, а також в тих, що були звільнені Збройними силами України від російських окупантів і які вже розмінували українські військові.

Протягом 13 квітня електромонтерам ДТЕК вдалося відновити електропостачання для 7 579 родин в 35 населених пунктах Київської області. Зокрема, у Бучанському районі частково повернули світло в смт Макарів та в села: Шпитьки, Гореничі, Петрушки, Дмитрівка, Стоянка, Бузова, Мрія, Гурівщина, Святопетрівське. В Броварському районі – смт Велика Димерка та в села: Перемога, Богданівка, Шевченкове, Плоське, Жердова, Семиполки, Гайове, Русанів, Кулажинці, Підлісся, Бобрик. У Вишгородському районі частково відновили в населених пунктах: Хочева, Горностайпіль, Зорин, Дитятки, а також у місті Чорнобиль та селах Оташів і Оране у зоні відчуження.

Також за минулу добу фахівці ДТЕК відновили електропостачання шпиталю міста Ірпінь.

Після відтиску нападу російських окупантів Збройними силами України та розмінування цих територій, енергетиків допустили до відновлення зруйнованих електромереж. Щоденно фахівці компанії обстежують лінії і поступово лагодять електроінфраструктуру в містах та селах. За попередніми оцінками, пошкоджено 1 600 км мереж області, однак ці дані можуть бути скориговані після завершення обстеження мереж.

Аварійні бригади ДТЕК продовжують відновлення електропостачання в населених пунктах Київщини, звільнених Збройними силами України від російських окупантів. Енергетики всіх операторів системи розподілу ДТЕК Мережі згуртувалися, щоб відновити все зруйноване окупантами. В Київській області допомагають відновлювати зруйновані мережі енергетики ДТЕК з Одещини, Дніпропетровщини та Києва.

Бригади енергетиків приступають до роботи одразу після розмінування цих територій. В першу чергу фахівці компанії відновлюють високовольтні мережі 110-35 кВ, які забезпечують електропостачання населених пунктів. Після цього розпочинають відновлення розподільчих мереж 10-0,4 кВ, які живлять безпосередньо житлові будинки.

Без світла залишаються мешканці 231 населеного пункту на Київщині.

14 квітня енергетики ДТЕК планують виконувати роботи з відновлення електропостачання ще у 40 населених пунктах Броварського, Бучанського, Фастівського та Вишгородського районів.

Аварійні бригади енергетиків безперервно працюють вже 50 діб, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів у Київській області, які постраждали через бойові дії.

Використовуйте лише офіційні канали інформації та зберігайте спокій. Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт компанії, соцмережі, кол-центр, чат-боти в Telegram та Viber, які можна знайти за назвою «ДТЕК Київські регіональні електромережі».

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

Коментарі