Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Енергетики ДТЕК повернули світло в 26 населених пунктів Київщини та відновлюють електромережі на звільнених територіях області

6 квітня аварійні бригади енергетиків ДТЕК повністю або частково повернули світло в 26 населених пунктів Київській області, що були знеструмлені через бойові дії. Знову зі світлом 6 527 домівок, з них 258 – в населених пунктах, звільнених Збройними силами України від російських окупантів і які вже розмінували українські військові. Аварійно-відновлювальні роботи в області продовжуються, щойно бригади отримують можливість їх безпечно виконувати.

Протягом 6 квітня електромонтерам ДТЕК вдалося повністю або частково відновити електропостачання в 26 населених пунктах Київської області, зокрема в Броварському районі у селі Лук’янівка; у Бучанському районі у селах Гореничі, Стоянка, Шпитьки та смт Макарів. В цих населених пунктах точилися жорсткі бої. Після відтиску нападу російських окупантів Збройними силами України та розмінування цих територій, енергетиків допустили до відновлення зруйнованих електромереж. На раніше окупованих і наразі звільнених від російських окупантів територіях світло повернули для 258 домівок. Загалом протягом минулої доби електропостачання відновили для 6 527 домівок у Київській області.

Нагадаємо, що аварійні бригади ДТЕК розпочали відновлення електропостачання в населених пунктах Київщини, звільнених Збройними силами України від російських окупантів. Енергетики всіх операторів системи розподілу ДТЕК Мережі згуртувалися, щоб відновити все зруйноване окупантами. В Київській області допомагають відновлювати зруйновані мережі енергетики ДТЕК з Одещини та Києва.

Електромонтери продовжують огляди енергообладнання та виконувати відновлювальні роботи. Аварійно-відновлювальні бригади приступають до роботи одразу після розмінування цих територій. В першу чергу фахівці компанії відновлюють високовольтні мережі 110-35 кВ, які забезпечують електропостачання населених пунктів. Після цього розпочнуть відновлення розподільчих мереж 10-0,4 кВ, які живлять безпосередньо житлові будинки.
7 квітня енергетики ДТЕК планують виконувати роботи з відновлення електропостачання ще у 11 населених пунктах Броварського, Бучанського та Вишгородського районів.

Компанія співпрацює з Територіальною обороною та Збройними силами України для отримання доступу до місць пошкоджень. Електромонтери ДТЕК разом із лікарями, волонтерами, постачальниками найнеобхідніших продуктів харчування та ліків, роблять все від них залежне, щоб підтримати Україну та українців у складних умовах.
Без світла залишаються мешканці 434 населених пунктів у Київській області.

Аварійні бригади енергетиків безперервно працюють вже 43 добу, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів у Київській області, які постраждали через бойові дії.

Використовуйте лише офіційні канали інформації та зберігайте спокій. Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт компанії, соцмережі, кол-центр, чат-боти в Telegram та Viber, які можна знайти за назвою «ДТЕК Київські регіональні електромережі».

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

Коментарі