Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Україна воює за цінності свободи й демократії, тому розраховує на підтримку цивілізованого світу – Президент

Україна сьогодні воює за цінності свободи й демократії, і інші країни цивілізованого світу мають підтримати нашу державу в цій боротьбі. Про це сказав Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю CNN та Reuters.

«Війна в Україні – це війна в цілому за цінності: життя, демократію, свободу. Тож це війна в усьому світі», – зазначив Глава держави.

Володимир Зеленський наголосив, що такі важливі речі складно зрозуміти людям, які не бачать війни у своїй країні.

«Тому такий повинен бути меседж, щоб він долетів через всі ці тисячі кілометрів, від України це відчуття долетіло до людей у Сполучених Штатах Америки, і вони зрозуміли, як нам тут, за що ми боремося, що вони не просто так повинні підтримувати Україну», – заявив Президент.

Глава держави зазначив, що наша країна готувалася до повномасштабної російської агресії заздалегідь, але не обговорювала це в публічному просторі, щоб ворог не був готовий до реакції України.

«Сказати, що ми готуємося, ось подивіться – тут ми будемо діяти так, тут – так, у нас є шість варіантів оборони нашої держави… Ми були не готові до цього», – сказав Володимир Зеленський.

Президент наголосив, що українці запекло борються з ворогом і здобувають перемоги саме тому, що перебувають у себе вдома й захищають своїх рідних та власні оселі.

«Ми це робимо щиро і вважаємо, що ми повинні захищати все своє заради майбутнього наших дітей, яких також треба сьогодні захищати. Тому що ви бачите, що ніхто вже не обирає цілі. Гинуть діти, гинуть десятки, на жаль. Тому нам є що захищати. Ми захищаємо своє право жити», – резюмував Володимир Зеленський.

Коментарі