Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Зустріч з управлінням Державної служби якості освіти в Київській області

18 лютого 2022 року на базі Академічного ліцею №3 Обухівської міської ради Київської області відбулася зустріч освітянської спільноти Обухівської МТГ з управлінням Державної служби якості освіти в Київській області з теми «Роль органів місцевого самоврядування у забезпеченні якості освіти».
Учасниками заходу були:

– Лілія Кревська, начальник управління Державної служби якості освіти у Київській області;
– Людмила Горбата, заступник начальника відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю закладів освіти Київської області;
– Антоніна Шевченко, заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради Обухівської міської ради;
– Олена Коломієць, начальник управління освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради;
– керівники ЗЗСО Обухівської, Козинської та Української громад Обухівського району та інші представники освіти.

Лілія Богданівна розповіла про повноваження, основні напрями роботи управління Служби, наголосила на важливості сертифікації вчителів початкових класів та звернулася до директорів, засновників закладів освіти підтримати та змотивувати вчителів НУШ. Адже сертифікований учитель – успішна громада.

Також Лілія Кревська ознайомила учасників заходу з «Абеткою для директора», посібником «Інституційний аудит школи: що варто знати засновнику закладу загальної середньої освіти».

Інституційний аудит – це зовнішнє оцінювання роботи школи, під час якого незалежні експерти оцінюють освітні і управлінські процеси та дотримання закладом освіти вимог законодавства.

Аудит є новою для України процедурою вивчення освітньої діяльності школи, яка прийшла на зміну державній атестації шкіл. Замість «Що не так?» прийшло «Як зробити краще?»

Заступник начальника відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю закладів освіти Людмила Горбата окреслила основні повноваження та напрями відповідальності органів місцевого самоврядування як засновників.

Антоніна Шевченко як представник влади Обухівської громади зазначила, що освітня галузь – це пріоритетний напрямок у роботі органів місцевого самоврядування, зазначила скільки зроблено за останній рік і окреслила найближчі плани громади з даного напрямку діяльності. Наголосила на важливості такого заходу і висловила сподівання на подальшу співпрацю.

Коментарі