Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Чи потрібен РРО для здійснення роздрібної торгівлі на ринках та ярмарках

Обухівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області нагадує, що суб’єкти господарювання мають право здійснювати розрахунки без застосування РРО/ПРРО з використанням розрахункових книжок та КОРО при здійсненні роздрібної торгівлі на ринках, ярмарках. Виняток становлять розташовані на їх території магазини, кіоски, палатки, павільйони, приміщення контейнерного типу.

При цьому у таких суб’єктів господарювання граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів не повинен перевищувати 500 тис. гривень.

Нагадаємо, що постановою Кабміну від 23.08.2000 року № 1336 зі змінами внесеними 23.12.2021 року №1359 затверджено Перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування РРО/ПРРО з використанням розрахункових книжок та книг ОРО.

Пунктом 2 Постанови № 1336 встановлено, що у разі перевищення граничного розміру річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів застосування РРО та/або ПРРО є обов’язковим, зокрема, для роздрібної торгівлі на ринках, ярмарках (за винятком розташованих на їх території магазинів, кіосків, палаток, павільйонів, приміщень контейнерного типу).

При цьому, такі суб’єкти господарювання зобов’язані в місячний термін з дати такого перевищення зареєструвати РРО/ПРРО та проводити розрахунки із їх застосуванням.

Обухівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Коментарі