Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Зустріч з ФОП Обухівського району щодо застосування РРО/ПРРО

Сьогодні 25 січня 2022 року в рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо змін у законодавстві, якими встановлено вимоги до застосування РРО/ПРРО платниками єдиного податку з 01.01.2022 року, відбулася зустріч начальника Обухівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Світлани Бєляєвої з підприємцями, які здійснюють торгівельну діяльність в ТЦ «Магніт». Говорили, зокрема, про застосування касових апаратів з 1 січня 2022 року, порядок реєстрації та використання.

Очільниця ДПІ довела до присутніх порядок ведення обліку товарних запасів, який є обов’язковим для ФОП загальної системи оподаткування, ФОП-платників податків ІІІ групи, які є платниками ПДВ, а також для ФОП – платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення та реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння та напівдорогоцінного каміння.

Наприкінці заходу підприємцям торгового центру надано пам’ятки щодо реєстрації РРО/ПРРО та рекомендовано підписатися на офіційні сторінки ДПС у мережі Фейсбук та Телеграм, а також слідкувати за новинами на сайті Головного управління ДПС у Київській області https://kyivobl.tax.gov.ua/.

Обухівська ДПІ ГУ ДПС
у Київській області

Коментарі