Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ПРИКОРДОННА СЛУЖБА УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ НА СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ!

12 січня 2021 року в Обухівській міськрайонній філії Київського обласного центру зайнятості для шукачів роботи проведено міні-ярмарок вакансій за участю начальника відділу комплектування Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» Державної Прикордонної служби України Анатолія Заречного, старшого офіцера відділу комплектування ОКПП «Київ» Катерини Чешихіної та начальника 2-го відділення інспекторів прикордонної служби ВПС «Київ-пасажирський» м. Київ Олени Степаненко.

Представники Прикордонної служби зазначили, що триває набір претендентів на військову службу за контрактом громадян, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби. Ознайомили присутніх зі специфікою роботи, особливостями прийому на службу, перевагами, пільгами та соціальними гарантіями для військовослужбовців та членів їх сімей.

ОКПП «Київ» ДПСУ запрошує на роботу інспекторів прикордонної служби, інспекторів відділу силової підтримки, водіїв, фельдшерів, кухарів.

Присутні мали змогу отримати вичерпні відповіді на всі поставлені запитання: про умови та терміни контракту, розмір грошового забезпечення для осіб рядового та сержантського складу, можливості безкоштовного навчання в Національній академії Державної Прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького та можливості кар’єрного росту, соціальний захист військовослужбовців.

Більш детальну інформацію можна дізнатись за телефоном Обухівської МРФ КОЦЗ (04572)53672, 53673

Коментарі