Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Маємо перші досягнення серед обдарованої учнівської молоді Обухівської міської територіальної громади

З метою стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, виявлення та розвитку обдарованих учнів, розвитку їх інтересів, схильностей та обдаровань з 6 листопада 2021 року по 19 грудня 2021 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у змішаному форматі (очно та онлайн) з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. 303 учасники закладів загальної середньої освіти Обухівської МТГ виборювали призові місця. Переможці з 15 січня 2022 року будуть продовжувати свої змагання в ІІІ (обласному) етапі. З результатами можна ознайомитися ТУТ.

А також 24 грудня 2021 року з метою популяризації наукової діяльності й розвитку наукового світогляду, пошуку й підтримки обдарованої учнівської молоді відбудеться І (заочний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, в якому презентуватимуть свої науково-дослідницькі роботи 10 учасників у 5 різних відділеннях − індивідуальні дослідницькі проєкт наукового характеру, що має суспільно значимий результат. Складовими проєкту є дослідницька робота, постерний захист, виступ на науковій конференції, яка відбудеться 10 січня 2022 року в режимі онлайн, під час якого учасники представлятимуть найбільш вагомі здобутки проєкту в формі наукової доповіді.

Маємо вже високі результати в ІІІ (обласному) етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, переможницею якого стала учениця 7 класу Академічного ліцею імені В.Мельника Обухівської міської ради БУГАЙСЬКА Марина Олександрівна (учителька Мостипанюк В.Д.), та в ІІІ (обласному) етапі ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, переможницею якого стала учениця 3 класу Академічного ліцею імені В.Мельника Обухівської міської ради КИРИЛЮК Анастасія Сергіївна (учителька Омельченко Н.М.).

Щиро вітаємо усіх учасників олімпіад та конкурсів, призерів і викладачів, які підготували переможців. Закликаємо усіх до активної співпраці. Зичимо нових звершень і подальших перемог!

Коментарі