Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Маємо перші досягнення серед обдарованої учнівської молоді Обухівської міської територіальної громади

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

З метою стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, виявлення та розвитку обдарованих учнів, розвитку їх інтересів, схильностей та обдаровань з 6 листопада 2021 року по 19 грудня 2021 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у змішаному форматі (очно та онлайн) з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. 303 учасники закладів загальної середньої освіти Обухівської МТГ виборювали призові місця. Переможці з 15 січня 2022 року будуть продовжувати свої змагання в ІІІ (обласному) етапі. З результатами можна ознайомитися ТУТ.

А також 24 грудня 2021 року з метою популяризації наукової діяльності й розвитку наукового світогляду, пошуку й підтримки обдарованої учнівської молоді відбудеться І (заочний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, в якому презентуватимуть свої науково-дослідницькі роботи 10 учасників у 5 різних відділеннях − індивідуальні дослідницькі проєкт наукового характеру, що має суспільно значимий результат. Складовими проєкту є дослідницька робота, постерний захист, виступ на науковій конференції, яка відбудеться 10 січня 2022 року в режимі онлайн, під час якого учасники представлятимуть найбільш вагомі здобутки проєкту в формі наукової доповіді.

Маємо вже високі результати в ІІІ (обласному) етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, переможницею якого стала учениця 7 класу Академічного ліцею імені В.Мельника Обухівської міської ради БУГАЙСЬКА Марина Олександрівна (учителька Мостипанюк В.Д.), та в ІІІ (обласному) етапі ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, переможницею якого стала учениця 3 класу Академічного ліцею імені В.Мельника Обухівської міської ради КИРИЛЮК Анастасія Сергіївна (учителька Омельченко Н.М.).

Щиро вітаємо усіх учасників олімпіад та конкурсів, призерів і викладачів, які підготували переможців. Закликаємо усіх до активної співпраці. Зичимо нових звершень і подальших перемог!

Коментарі