Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Садок «Намистинка» відремонтований в рамках «Великого будівництва» відкрився на Київщині

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

На Київщині триває розбудова соціальних об‘єктів. Сьогодні голова Київської облдержадміністрації Василь Володін відвідав дитячий садок «Намистинка» у м. Вишневе. Об‘єкт було капітально відремонтовано в рамках програми Президента «Велике будівництво».

У місті Вишневому це вже другий садочок відкритий за останній час.

Разом з очільником Київщини садок відвідали, оглянули результати виконаних робіт та поспілкувалися з колективом та вихованцями голова Бучанської районної державної адміністрації Микола Ляшенко та міський голова Вишневого Ілля Діков, депутати Київської обласної ради.

«За останні два роки ми значно покращили ситуацію з навчальними закладами області, в точу числі в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Відкриття садочків займає в цьому переліку надважливе значення. Адже наші міста зростають, збільшується кількість молодих родин, а відтак, і діточок», – зазначив голова ОДА Василь Володін під час спілкування з громадою Вишневого.

В рамках капремонту збільшено до 10 кількість груп; проведено термомодернізацію всієї будівлі, зроблено новий дах, замінені всі вікна на металопластикові, утеплено цоколь, оновлені всі входи – забезпечений безбар’єрний доступ.

Подбали під час робіт і про безпеку перебування тут дітей та дорослих: встановлено пожежну сигналізацію, систему відеоспостереження, систему контролю загазованості в підвалах та громовідвід.

Харчоблок та пральня обладнані усім необхідним сучасним обладнанням.

Усі наявні в закладі комп’ютери підключені до високошвидкісної мережі Інтернет, є мережа «Wi-Fi» з безкоштовним доступом.

Окрім обладнання сучасних навчальних приміщень, виконано благоустрій території, встановлено новий паркан та освітлення, нові дитячі майданчики, облаштовано великий новий спортивний майданчик з резиновим покриттям.

«Переконаний, усі 278 вихованців та 44 працівники будуть задоволені своїм новим садочком. А в нас попереду ще багато планів. Усі діти Київщини мають навчатися та виховуватись у сучасних, комфортних умовах», – підкреслив на завершення Василь Володін.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

Коментарі