Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

Із настанням осінніх холодів у оселях більшає обігрівачів та інших електричних приладів, які використовують для опалення приміщень. Однак нерідко трапляється так, що через необережне поводження з такими приладами трапляються пожежі, які призводять до серйозних матеріальних збитків. А іноді неправильна їх експлуатація може навіть загрожувати життю та здоров’ю людей.

Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області нагадує: для обігріву будинків, квартир у жодному разі не можна користуватися несправними або саморобними електричними приладами. Крім того, не варто залишати їх увімкненими, коли вдома нікого немає.

Основні правила пожежної безпеки у осінньо-зимовий період:

● Не залишайте ввімкнені електричні прилади без нагляду – це одна з найпоширеніших причин виникнення пожеж;
● Не використовуйте для обігріву житла несертифіковані та саморобні нагрівальні прилади;
● Перед увімкненням обігрівального пристрою переконайтеся, що він не має механічних ушкоджень. Так само не користуйтеся пошкодженми розетками, кабелями чи проводами.
● Не ставте електрообігрівач біля завісок або меблів – відстань від пристрою до горючих матеріалів має становити не менше 0.25 м. Так само небезпечно встановлювати нагрівальні прилади на підставки з легкозаймистих матеріалів;
● Не допускайте перекидання цих приладів;
● Не вмикайте у подовжувач одночасно велику кількість приладів. Через це може статися перевантаження електромережі;
● Не використовуйте обігрівачі для сушіння одягу;
● Не пропускайте провід від обігрівача під килимом – це може призвести до його перегрівання та перетирання, що тягне за собою небезпечні наслідки;
● Не використовуйте відкритий вогонь, особливо – для відігрівання водогінних та опалювальних систем.

До уваги батьків! Подбайте про обмеження доступу дітей до нагрівальних приладів, поясніть їм основні правила електробезпеки та як діяти у випадку пожежі.

При виникненні пожежі негайно повідомте за телефоном “101” пожежно-рятувальний підрозділ. Знання та виконання найпростіших правил безпеки допоможе уникнути займання та зберегти життя! Бережіть себе та своїх близьких!

Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області

Коментарі