Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Житлові будинки та об’єкти соціальної сфери в Україні підключені до тепла на 98%, — Олексій Чернишов

Станом на 11 листопада показник підключення житлових будинків, а також об’єктів соціальної сфери у регіонах сягнув 98%. У 16 регіонах України він становить 100%. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов під час брифінгу.

«У регіонах завершується підключення усіх об’єктів до теплопостачання. Південні регіони традиційно розпочали опалювальний сезон дещо пізніше. І саме ці області не «дають» поки говорити про повне підключення по країні. Йдеться про Одеську, Херсонську, Миколаївську та Запорізьку області. Дві останні вже наздогнали лідерів. Одеська та Херсонська область дещо відстають, там з теплом близько 80% житлових будинків. Місцева влада цих регіонів має завдання оперативно завершити підключення цього тижня», – наголосив Олексій Чернишов.

Очільник Мінрегіону окремо зупинився на вартості теплопостачання й наголосив, що тарифи на тепло та гарячу воду для людей не мають зростати.

«Зважаючи на велику кількість маніпуляцій, хочу ще раз наголосити — вартість теплопостачання та гарячої води для населення не має підвищуватися протягом цього опалювального сезону», – підкреслив Міністр.

Окрім того, очільник Мінрегіону зазначив, що Уряд продовжує виконувати умови Меморандуму щодо сталого проходження опалювального сезону: затверджено механізм перерахунку вартості теплової енергії для комерційних споживачів. Такі перерахунки не стосуватимуться населення та бюджетних установ, для яких тариф на опалення впродовж опалювального сезону 2021-2022 років залишиться на рівні минулого року.

Зазначимо, раніше Міністр Олексій Чернишов підкреслив, що голови ОДА мають тримати на постійному контролі питання недопущення зростання цін на тепло для людей. Відповідне доручення було прийнято на засіданні Уряду.

Нагадаємо, згідно з Меморандумом, у цьому осінньо-зимовому періоді забезпечено одну з найнижчих на ринку цін на газ для виробників тепла (ТКЕ) для населення — 7 420 грн за тис куб. м з ПДВ (згідно з трирічним договором постачання природного газу, запропонованим Нафтогазом у рамках Обсягу I «Фіксований»). Для бюджетних установ та релігійних організацій зафіксована ціна 16,4 грн за куб. м з ПДВ.

Повідомляє Міністерство розвитку громад і територій

Коментарі