Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Повідомлення про оприлюднення проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Обухівської міської територіальної громади Київської області на 2022 -2024 роки та Звіту про Стратегічну екологічну оцінку

На виконання вимог п. 4 ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради Київської області (https://obcity.gov.ua/) 19.11.2021 розміщено проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Обухівської міської територіальної громади Київської області на 2022 – 2024 роки та Звіт про стратегічну екологічну оцінку (далі – Звіт про СЕО).

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.
Програма соціально-економічного та культурного розвитку Обухівської міської територіальної громади Київської області на 2022 – 2024 роки (далі – Програма) є документами державного планування місцевого рівня, метою яких є стабілізація й послідовне поліпшення екологічної ситуації на території громади, створення належних умов для досягнення безпечного для здоров’я людини стану навколишнього природного середовища, шляхом інтеграції екологічної політики до соціально-економічного розвитку, збереження природних екосистем та впровадження екологічно збалансованої системи природокористування.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування
Обухівська міська рада Київської області

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури
Громадське обговорення Програми та Звіту про СЕО проводиться у період з 19.11.2021 протягом 30 днів.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо)

Шляхом надання письмових зауважень і пропозицій до управління економіки Виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області за адресою: 08700, Київська область, м. Обухів, вул. Малишка, 6 або на електронну поштову скриньку: ekonom_obuchivmeria@ukr.net.

Пропозиції і зауваження подані після встановленого строку громадського обговорення не розглядаються.

Письмові пропозиції подаються: фізичними особами – із зазначення ПІБ, місця проживання, із особистим підписом; юридичними особами – із зазначенням найменування та місця знаходження. Анонімні зауваження та пропозиції не розглядаються.

в) дата, час та місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

З урахуванням карантинних заходів громадські слухання проводитимуться у вигляді електронних консультацій з громадськістю на платформі електронної демократії “E-dem” https://consult.e-dem.ua/consultations/334 в термін з 19.11.2021 по 20.12.2021 року.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

З проектом Програми та Звітом про СЕО, можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради Київської області (https://obcity.gov.ua/) та в управлінні економіки Виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області за адресою: 08700, Київська область, м. Обухів, вул. Малишка, 6.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Зауваження і пропозиції подаються до управління економіки Виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області за адресою: 08700, Київська область, м. Обухів, вул. Малишка, 6 або на електронну поштову скриньку: ekonom_obuchivmeria@ukr.net до 20.12.2021 включно.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

З екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення можна ознайомитись у Департаменті екології та природних ресурсів Київської ОДА (01004, м. Київ, вул. Басейна, 1/2а) та у Департаменті охорони здоров’я Київської ОДА (04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45).

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування
Транскордонні консультації в рамках зазначеної процедури стратегічної екологічної оцінки не проводяться.

Управління економіки
Виконавчого комітету Обухівської
міської ради Київської області

Коментарі