Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Програмне РРО та одноразове добровільне декларування –тема вебінару, що відбувся у Кагарлицькій ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Програмне РРО та одноразове добровільне декларування – такими були теми вебінару, що відбувся у Кагарлицькій ДПІ ГУ ДПС у Київській області 03 листопада 2021 року.

У заході взяла участь заступник начальника ДПІ Світлана Шепета, яка нагадала присутнім, що з 1 січня 2021 року використання касових апаратів стало обов’язковим лише для підприємців 2, 3, 4 групи платників єдиного податку, які здійснюють:
реалізацію технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту;
реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров’я;
реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення.

Також наголосила, що використання програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО) мають переваги перед класичними, а саме:
швидка та зручна реєстрація ПРРО через Електронний кабінет;
можливість використання режиму «офлайн»;
за допомогою різних гаджетів (програмне забезпечення можна завантажити на смартфон, планшет, комп’ютер тощо);
електронні чеки замість паперових;
відсутність необхідності ведення книг обліку розрахункових операцій.

Окремим питанням вебінару було одноразове (спеціальне) добровільне декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету.

Світлана Шепета зауважила, що одноразове добровільне декларування відбуватиметься з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року.

Протягом цього часу особи, які мають розміщені на території України та/або за її межами активи, що належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства та/або міжнародних договорів, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори, мають право подати одноразову добровільну декларацію.

Наприкінці заходу учасникам вебінару надано відповіді на запитання та рекомендовано підписатися на офіційні сторінки ДПС у мережі Фейсбук та Телеграм, а також слідкувати за новинами на сайті Головного управління ДПС у Київській області https://kyivobl.tax.gov.ua/.

Кагарлицька ДПІ

Коментарі