Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ВІННИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Обухівське РУ та 4 державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Київській області інформує, що до складу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності входить Вінницький Ліцей цивільного захисту, який є державним закладом середньої освіти ІІІ ступеня з профільним навчанням, що забезпечує здобуття вихованцями повної загальної середньої освіти на рівні державного стандарту і допрофесійної підготовки у сфері цивільного захисту «Пожежний-рятувальник».

Ліцей створено з метою забезпечення умов для здобуття повної загальної середньої освіти і забезпечення соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків, та обдарованої молоді.

На навчання до Вінницького Ліцею цивільного захисту приймаються придатні за станом здоров’я діти, які: мають базову загальну середню освіту (закінчили 9 класів у поточному році); віком не старші 16 років.

Прийом до Ліцею здійснюється на конкурсній основі за результатами вступного випробування та екзамену з урахуванням результатів медичного огляду.

Кандидати на навчання складають вступне випробування з визначення рівня фізичної підготовки та письмового екзамену з математики відповідно до навчальної програми базової загальної середньої освіти.

Набір здійснюється на I курс у 10 клас. Термін навчання – 2 роки.

Відбір кандидатів на навчання до Ліцею здійснюють підрозділи персоналу органів ДСНС. Учні, які виявили бажання вступити до Ліцею звертаються до відділу кадрів 4 державного пожежно-рятувального загону, за адресою: місто Обухів, вулиця Чумацький шлях 22, з понеділка по п’ятницю, з 9 до 16 години. Телефон: 097 211 72 88 Олександра Анатоліївна.

Коментарі