Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Майже 20 млн грн із обласного бюджету отримають громади Київщини для забезпечення стабільного опалювального сезону цього року

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Майже 20 млн грн цьогоріч отримають громади Київщини з обласного бюджету для забезпечення стабільного опалювального сезону.

Про це сьогодні, 21 жовтня, заявив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Докласти максимум зусиль для організації якісної подачі тепла людям – це ключове завдання, яке поставив Президент України Володимир Зеленський. Саме тому ОДА розробила програму «Фінансової підтримки місцевих бюджетів Київської області з часткового відшкодування різниці в тарифах на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води населенню, встановлених органами на 2021 рік». Нашу ініціативу про виділення коштів щойно підтримали депутати Київської обласної ради під час засідання сесії», – прокоментував Василь Володін.

Прийняття програми спрямоване на уникнення навантаження на місцеві бюджети. Під час її розробки були враховані нюанси щодо забезпечення стабільного функціонування підприємств теплопостачання та недопущення збоїв у наданні якісних послуг для населення в опалювальний період.

Обласна програма фінансової підтримки діятиме впродовж цього року. А з початку наступного в силу вступлять інші види компенсаторів. Зокрема завдяки ініціативам Президента України держава розробила такі компенсатори для місцевих бюджетів, як:

– додаткові 4% при розподілі податку на доходи фізичних осіб;

–13,4% акцизного податку з виробленого/ввезеного в Україні пального.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

Коментарі