Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с.Мала Вільшанка

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

07 жовтня рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області спільно з фахівцем із соціальної роботи Обухівського міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді та головним спеціалістом відділу у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Обухівської міської ради, провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Мала Вільшанка, Обухівської міської територіальної громади з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі.

Працівники ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Довели статистику пожеж та основні причини їх виникнення.

Всім вручили профілактичні листівки на протипожежну тематику з вказаними заходами застережливого характеру. Люди запевняли рятувальників, що правил життєдіяльності у побуті дотримуються, адже розуміють, якого лиха може завдати неконтрольований вогонь.

Як показує практика такі комплексні відпрацювання, без сумніву, дають надзвичайно велику користь для громади. Схожі заходи систематично проводяться і в інших населених пунктах. Адже лише спільними зусиллями громадськості і влади можна мінімізувати кількість пожеж у житловому секторі та зробити життя людей по справжньому безпечним.

Коментарі