Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с.Мала Вільшанка

07 жовтня рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області спільно з фахівцем із соціальної роботи Обухівського міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді та головним спеціалістом відділу у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Обухівської міської ради, провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Мала Вільшанка, Обухівської міської територіальної громади з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі.

Працівники ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Довели статистику пожеж та основні причини їх виникнення.

Всім вручили профілактичні листівки на протипожежну тематику з вказаними заходами застережливого характеру. Люди запевняли рятувальників, що правил життєдіяльності у побуті дотримуються, адже розуміють, якого лиха може завдати неконтрольований вогонь.

Як показує практика такі комплексні відпрацювання, без сумніву, дають надзвичайно велику користь для громади. Схожі заходи систематично проводяться і в інших населених пунктах. Адже лише спільними зусиллями громадськості і влади можна мінімізувати кількість пожеж у житловому секторі та зробити життя людей по справжньому безпечним.

Коментарі