Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ – ЧОТИРИ ПРОЄКТИ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ ПО МІСТУ ТА СЕЛАХ ГРОМАДИ

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

29 вересня 2021 року в сесійній залі міської ради відбулося засідання робочої групи з питань розробки основних положень та принципів громадського бюджету на території Обухівської міської територіальної громади.

Дійшов до фінішу процес голосування за проєктами мешканців Обухівської громади в рамках Програми реалізації громадського бюджету на 2021-2025 рр. у 2021 році.

Загальний бюджет для реалізації даної програми складає 2,2 млн. грн.

За результатами голосування переможцями стали чотири проєкти – по місту Обухів: великий – скейт-парк на Дзюбівці (автор Поліщук Богдан), малий – арт-концепт ДЮСШ (автор Нечитайло Олександр), по селах: великий проєкт – територія дитинства (оновлення обладнання усіх дитячих майданчиків Григорівського старостинського округу (автори Яценко Лілія, Рак Оксана) та малий проєкт – зупинки громадського транспорту у с. Перегонівка (автори Калита Наталя та Трегуб Руслан).

Загальна сума реалізації цих 4 проєктів-переможців складає 2,133 млн. грн., а отже є залишок – близько 67,0 тис. грн. Відповідно до пункту 6.3 Положення про громадський бюджет на території Обухівської міської територіальної громади, кошти, які були передбачені Програмою на реалізацію пропозицій можуть бути використані в повному обсязі.

Робочою групою було вирішено на залишкову суму реалізувати ще один проєкт, який відповідає даній сумі, або є в рамках цієї суми. Ним є малий проєкт по місту – фетальний монітор для Кардіотокографії (КТГ), автором якого є Юхимчук Ірина.

Ми щиро вітаємо переможців проєктів та бажаємо їм успішної реалізації їхніх задумів. Дякуємо кожному учаснику за ініціативу та небайдужість до розвитку міста та громади в цілому.

Коментарі